ye-logo.v1.2

«Про кого чи про що ви б хотіли більше дізнатися чи прочитати?»

Суспільство 2748
Дмитра Скрипника та з архіву редакції
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву редакції

з таким запитанням кореспондент «Проскурівського телеграфу» звернулася до відомих подолян

 Ірина Ковальчук, директор Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг):
«Цікаво було б почитати про священиків, про їхні думки. Вони чимало спілкуються з людьми, знають, чим і як вони живуть, чи задоволені українці своїм життям й тими змінами, які відбуваються у країні. Хотілося б прочитати їхні роздуми та поради з цього приводу: чи молитися та уповати на Бога, чи щось робити і змінювати?»
Сергій Костецький, хореограф:
«Мені б дуже було цікаво дізнатися, як зародилися спортивні танці в Україні. Знаю, що ще років з 50 тому деякі колективи, що займалися народними танцями, також вивчали та проводили заняття зі спортивних танців. Ще тоді вони називалися бальними. Знаю, що Англія започаткувала основи. Цікаво, як і хто вплинув на їхній розвиток у нашій країні?».
Неллі Павлова, художник:
«Люблю читати чи дивитися фільми про відомих художників, та й загалом про цікавих людей: акторів, музикантів, які багато досягли у своєму житті. Глибокі враження залишила стрічка про легенду світової моди, стиліста та дизайнера Коко Шанель «Коко до Шанель». За спеціальністю я художник-модельєр, тому мені надзвичайно цікаве життя цієї непересічної, справжньої жінки, і я хотіла б прочитати та дізнатися про неї ще більше».
Ігор Байдак, письменник, краєзнавець:
«Зараз працюю над новою книгою про історію медицини на Поділлі та Волині. Тому мені було б цікаво більше дізнатися чи прочитати про наших лікарів. Але не просто як гарних спеціалістів своєї справи, а й як громадських діячів та непересічних особистостей, які зробили чималий внесок у розвиток суспільного життя нашого краю».
Василь Піддубняк, директор обласної фірми «Кіновідеопрокат»:
«Подобається читати історичну та церковну літературу. Мені надовго запала у душу повість про Івана Мазепу «Мотря», в якій на тлі важливих історичних подій розповідається про життя та кохання великого гетьмана. Я прочитав її з великим задоволенням, на одному диханні. Тому хотів би дізнатися чи почитати більше про його постать».
Юрій Резніков, голова громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації:
«Цікаво прочитати не про якусь конкретну особу, а про учасників національно-визвольного руху. Ці сторінки історії нашої держави дуже тривалий час замовчувалися, хоча є чимало реальних прикладів героїзму наших людей. До того ж, мало відомо й про героїв новітнього національно-визвольного руху за незалежність України 90-их років. Хоча це славні сторінки історії нашої держави, проте ця тема мало висвітлена. А є багато фактажу, вартого уваги».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую