ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

З початку року у ДТП на Хмельниччині загинуло десятеро

Суспільство 2178
Фото: udaikhm.gov.ua

Водії ігнорують правила дорожнього руку – перевищують швидкість, неправильно обганяють і маневрують, та не пристібаються ременями безпеки

- Останнім часом в зв’язку з поліпшенням погодних умов, працівниками Державтоінспекції спостерігається ріст порушень правил дорожнього руху, а саме: перевищення швидкості, правил обгону та маневрування, які безпосередньо є причинами дорожньо-транспортних пригод. Статистика показує про ігнорування водіями та пасажирами ще не менш важливої вимоги правил дорожнього руху. Мова йде про правила користування ременями безпеки, адже при дорожньо-транспортних пригодах, які вже сталися, ремінь безпеки міг знизити цифри загинувших та травмованих людей, - розповідає старший інспектор групи зв’язків з громадськістю обласного управління Державтоінспекції Світлана Свідерська.

Так, лише з початку року на території Хмельницької області сталося 78 дорожньо-транспортних пригод, в яких десять осіб загинуло та 88 травмовано.

- Про існування та користування ременями безпеки багато хто «забуває». Усі знання правил дорожнього руху ще з шкільних відкритих уроків та під час навчання в автошколах зводяться на нуль на дорозі, якщо водій та пасажири транспортних засобів свідомо ігнорують перше з правил перед початком руху транспортного засобу, - додає Світлана Свідерська.

Аби нагадати водіям про ремінь безпеки, працівники обласного управління Державтоінспекції провели профілактичну акцію під назвою «Ремінь безпеки – шанс на життя!», під час якої усім водіям роздавали профілактичні листівки та пам’ятки.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую