ye-logo.v1.2

Рак можна подолати!

Суспільство 1964

Наш земляк, хмельничанин Микола Савчук розробив препарат, котрий допомагає боротися з раком

Чимало медиків та фармацевтів усього світу багато років намагаються вирішити проблему раку. На жаль, досі не винайшли засобу, котрий би на сто відсотків позбавляв від страшної недуги. Проте, є препарати, котрі суттєво допомагають в лікуванні, значно покращують якість життя хворого і надовго продовжують  тривалість життя. А у деяких випадках і допомагають повністю одужати. Серед таких винаходів – препарат «ПропреС» – протипухлинний препарат Савчука. До речі, це не перший винахід хмельничанина. Свого часу ми розповідали про його препарат, котрий бореться з цукровим діабетом, є хорошим засобом профілактики багатьох захворювань, значно покращує стан при гінекологічних недугах.
Щоправда, офіційна медицина дуже неохоче визнає винаходи Миколи Андрійовича. Однак, потроху справа все ж просувається. А самі хворі передають його координати від одного до іншого – кожен, кому допомогли Микола Андрійович та його однодумці, хоче також допомогти іншим, хто страждає на важкі хвороби.

Хлопчик, виписаний з лікарні помирати, одужав
Велику допомогу в дослідженні винаходу подільських фармакологів надав президент організації «Союз-Чорнобиль-Україна» Юрій Андрєєв. І сприяв цьому один випадок. Онуку  його співробітника встановили діагноз – рабдоміома. Це одне з найстрашніших злоякісних новоутворень. Дитину двічі оперували, один раз – за кордоном. «На деякий час хвороба відступила, – розповідає Микола Савчук. – Та незабаром виявили багаточисельні метастази.  Лікарі порадили кріпитися… й – не мучити дитину, а дати їй спокійно померти. Як останню надію – дитина почала приймати наш препарат.  Зараз хлопчик ходить до школи, яку не відвідував більше року. Для оцінки стану дитини зібрався цілий консиліум  медиків-вчених. Вони були просто вражені: метастазів в печінці та легенях не знайшли».
Досить позитивні висновки про препарат дали у центрі радіаційної медицини Академії медичних наук України. «Дієтичну добавку призначали у вигляді 14-денного курсу у перерві між циклами стандартної поліхіміотерапії двадцятьом хворим на лімфопроліферативні захворювання, - йдеться у відгуку цього центру про хмельницький препарат. – Для з’ясування терапевтичної дії і безпечності дієтичної добавки проводилося клінічне спостереження, оцінювалися гематологічні та біохімічні показники, хворих опитували щодо  су-б’єктивних почуттів та якості життя. Порівнювали загальний стан, гематологічні та біохімічні показники пацієнтів тоді, коли вони приймали дієтичну добавку, і тоді, коли хворі не включали її до раціону. Попередні оцінки ефективності дії дозволяють розглядати «ПропреС» не тільки як дієтичну добавку, а і як лікарський засіб».
Препарат подолянина можна застосовувати разом з традиційними методами лікування – хіміотерапією та променевою терапією. За словами Миколи Андрійовича,  препарат підвищує ефективність лікування, зменшує прояви побічних симптомів хіміотерапії (нудота, болі у животі, загальна слабкість).
Сьогодні подільський винахідник звернувся з пропозицією про співпрацю до обласних фахівців. Як розповідає головний лікар обласного онкодиспансеру Леонід Бриндіков,  лікарі закладу вивчають препарат. Хворі, за бажанням, купують його й застосовують паралельно з традиційним лі- куванням. Як зазначає Леонід Миколайович, шкоди цей препарат точно не нанесе. А щодо його ефективності, висновки можна буде зробити десь через півроку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую