ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

Хмельничани побачили лижі та пілеолус Іоанна Павла ІІ

Суспільство 2356 1
Дмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

У Хмельницький із Кракова приїхав мобільний музей Блаженного Папи Іоанна Павла ІІ.

Особисті речі та світлини Іоанна Павла ІІ розмістили у 18-метровому автопоїзді, який побуває у шести містах України. Хмельницький 10 та 11 червня став другим за рахунком, до цього мобільний музей був у Львові.
«На мій погляд це дуже цікава виставка. Кожному експонату просто нема ціни. Також маємо фільми про життя Папи Римського у Ватикані і про його перші кроки та багато фотографій. Ми дуже раді, що можемо організувати таку виставку, яка є першою в Україні», - розповів Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Швідерек.
Наразі хмельничани мають змогу побачити у мобільному музеї, який розмістився на площі перед костелом Христа Царя Всесвіту, не лише розелій, пілеолус, рясу, нагрудний хрест чи літургію годин Блаженного Папи, але й лижі, кубок із велоперегонів, у яких брав участь Іоанн Павло ІІ, сонцезахисні окуляри, посуд, годинник та велику кількість фотографій і інформації, зокрема про його відвідування України дванадцять років тому.
«Великий праведник і угодник Божий Іоанн Павло ІІ казав, що потрібно більше думати про майбутнє, єднатися і шукати те, що нас поєднує. А поєднує нас наш Господь — Ісус Христос. Потрібно зберігати і примножувати те надбання, ту любов, яку нам залишив Іоанн Павло ІІ. Цей музей дає можливість поглянути на його життя тими очима, якими він дивився на нас», - поділився враженнями митрополит Хмельницький та Кам’янець-Подільський Антоній.
Опісля Хмельницького мобільний музей попрямував до Вінниці, звідки рушить до Бердичева, Житомира. Останніми, хто побачить особисті речі Іоанна Павла ІІ, стануть кияни.

11 червня, площа перед костелом Христа Царя:

- 10.00 - 19.00 - Мобільний музей Іоанна Павла ІІ

- 19.00 - Свята служба в інтенції осіб похилого віку, хворих та терплячих. Прийняття Таїнства соборування, поклоніння та вшанування реліквій блаженного Іоанна Павла ІІ

20.00 — 21.00 - Мобільний музей Іоанна Павла ІІ.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую