ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Ігор Корнійчук хоче зіграти спецназівця, а Віктор Байдич спробував би втілитися в образ Аль Пачіно

Северина Ропек Суспільство 1705
Дмитра Скрипника та з архіву редакції
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву редакції

Цьогорічне літо виявилося щедре на кінопрем'єри. Пропонують подолянам і фантастику, і трилери, і навіть мультфільми.

 Тому кореспондент “Проскурівського телеграфу” вирішив дізнатися, а у яких саме кінострічках хотіли б зіграти головну роль знані подоляни?

 

Віктор Байдич, директор СЗОШ I-III ступенів №24:

“Якби я мав таку можливість, то обов'язково знявся би у фільмі, який розповідає про наші часи і у чисто комедійному руслі, навіть трагікомедії. Сюжет нескладний, сюрреалістичний, кінцівка обов'язково дуже повчальна. Це те, на що заслуговує теперішня інертна громадськість, в якої відсутня самоповага і людська гідність. А взагалі, я люблю старі гарні фільми, наприклад: “Пропала грамота” і “Служили два товарища” з Роланом Биковим, Олегом Янковським та Володимиром Висоцьким. Постаттю останнього я, взагалі, захоплююся, можливо, і його б колись зіграв. Подобаються радянські комедії, а ще я в захваті від гри Аль Пачино і рекомендую усім фільм “Запах жінки”. Цікаво було б перевтілитися у його образ...”


Зоя Пархомець, начальник спеціального комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба»:

“Коли я була комсомолкою, хотіла стати режисером, а тому фільм, у якому б я зіграла головну роль — зняла б сама. І стрічка ця була би про моє власне життя. Можливо, з комедійними мотивами, але так, щоб всі “ридали і плакали”, голосно сміялися і так само лили сльози. Стала б головною героїнею у фільмі про свою долю”.


Ігор Корнійчук, перший секретар Хмельницького ОК КПУ:

“В дитинстві хотів бути Вершником без голови. Ходив у кінотеатр на цей фільм майже через день. Напевно, вражала романтика того часу: честь, відвага, перемога справедливості. Тепер більше дивлюся фільми, пов'язані із роботою спецназу, десантників, де проявляється справжня чоловіча дружба, послідовність, вірність обов'язку та ідеалам, показують таких собі хлопців “зі сталі”. Дуже люблю фільми з покійним Олександром Дедюшком у головній ролі, ось такий образ, я би втілив на великому екрані. Зіграв би, наприклад, у фільмах “В зоні особливої уваги” та “Грозові ворота”.


Наталя Паляниця, телеведуча ХОДТРК “Поділля-центр”:

“Я би зіграла ексцентричну Людмилу Калугіну у “Службовому романі”, а ще хотілося б втілити у життя трагічний образ та долю вчительки молодших класів Анни з “Украденого щастя”. Цікаво було б на власному досвіді відчути та передати природність поведінки цих героїнь, взяти речі просто непідйомні і майстерно їх показати. Як люди виходили з подібних ситуацій, як неординарно доносили до громадськості досить складні образи, “як пропускали крізь себе персонаж”. Це важка та кропітка робота, але вона того варта і тому зіграти у таких фільмах мала би за честь”.

 

Іван Бухал, депутат Хмельницької міської ради:

“Я не хотів би перевтілюватися у якогось персонажа, а створив би свій унікальний фільм. Зараз у світі багато негативу, недовіри одне до одного і тому стрічка має бути обов'язково про добро, без деформованої реальності, і головне — без політики. Про це ніхто не хоче говорити, але цього потребує уся наша громада. От створили б у Хмельницькому таку ж програму, яку веде Андрій Малахов, щось на зразок типу “Нехай кажуть”. Я завжди її чекаю із нетерпінням, адже саме там відкриваються справжні долі та характери! А ще мене вражає робота волонтерів, можливо, і такий образ приміряв би на себе”.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую