ye-logo.v1.2

Хмельницькі волонтери знайшли на розкопках бронзовий браслет XII століття

Суспільство 2245
www.pikusov.kiev.ua 
Фото: www.pikusov.kiev.ua 

Минулої суботи, команда волонтерів “Хмельницького молодіжного клубу розвитку” взяла участь у реставраційних роботах на території стародавньої Меджибізької фортеці.

 Більше 20 учасників відгукнулось на прохання активної молоді допомогти прибрати та приміряти на себе професію археолога, щоб реставрувати хоча б частинку фортеці.
“Це вже другий липневий виїзд у Меджибіж”, - зазначає голова Подільського молодіжного об'єднання “У майбутнє через культуру” Денис Монастирський. - Цього разу наша група нарахувала аж 28 добровольців. Більшу частину склали представники “Молодіжного клубу розвитку” з Хмельницького, але були і волонтери з Польщі і просто бажаючі долучитися до такої справи. Ми потрапили якраз на розкопки, які проводили київські вчені і одному з наших загонів пощастило знайти бронзовий жіночий браслет. Науковці датували його XII-XIII століттям”.
Усі учасники волонтерських робіт були поділені на кілька груп. Одні займалися розкопками, інші розчищали територію від самонасаджень, а ще волонтери вирівнювали за стінами фортеці земельні вали. Опісля насиченої роботи, на учасників чекала не менш цікава екскурсія підземеллями Меджибізької фортеці, у які звичайні туристичні маршрути не ведуть.
“Влітку у нас був запланований Меджибіж, - додає пан Денис. - Та вже восени ми плануємо близько 18 виїздів до Ізяслава, Чорного Острова, Антонін та Самчиків, де на нас чекає не одна цікава робота та знахідка”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую