ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Міліціонери затримали підозрюваного у вчинені подвійного вбивства по Львівському шосе

Суспільство 9499
Фото: korrespondent.net

У четвер у Хмельницькому невідомий перерізав горло жінці та дитині.

«1 серпня у Хмельницькому у будинку по Львівському шосе невідомий вчинив подвійне вбивство. Вбивця перерізав горло 29-річній жінці та її шестирічному сину. Слідів взлому не знайдено. Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 115», - розповідає тимчасово виконуючий обов'язки начальника управління МВС у Хмельницькій області, начальник слідчого управління Сергій Ковальов.
За попередніми даними, з помешкання нічого цінного не зникло. Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи - працівники міліції відпрацьовують коло спілкування родини та розглядають декілька різних версій вбивства.
«Чи через гроші, чи через якісь зв'язки вбили я сказати не можу. Хто це зробив невідомо, працюють опергрупи, слідство триває. Мама прийшла після роботи в обід і побачила. Обом перерізали горло, а у сестри були зв'язані руки. Судово-медична екпертиза висновку не дала. Невідомо чи спочатку задушили, а потім перерізали горло, чи навпаки. Одного підозрюваного уже взяли. Зараз взагалі нічого не зрозуміло», - каже брат загиблої.
Інформацію про затримання підозрюваного у прес-службі обласного управління міліції не підтвердили, проте й не спростували.
Управління МВС України в Хмельницькій області звертається з проханням до усіх небайдужих громадян. Якщо ви володієте будь-якою інформацією, яка може допомогти у ході розслідування цього злочину, зателефонуйте за номером (0382) 69-25-41 або на 102. Анонімність гарантована.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую