ye-logo.v1.2

Олександр Арміс: „Всесвіт каже нам: любіть себе!”

Суспільство 1055

Система природного зцілення Рейкі допомагає людям гармонізувати життя і вирішити проблеми

Система природного зцілення Рейкі, яка перекладається як універсальна життєва космічна енергія, існує вже давно. Ця древня наука основана даоськими монахами і вдосконалена Рейкі-Майстером японським монахом Мікао Усуї. Його послідовники є й у нас. Один із них – Рейкі-Майстер, Учитель Олександр АРМІС стверджує, що Рейкі допомагає людям гармонізувати життя і вирішити усі їхні проблеми.
– Звертаючись до нас з одним питанням, людина отримує ви-рішення багатьох проблем. У мене був клієнт, який розлучився з дружиною. Звернувшись із проханням допомогти йому в особистому житті, отримав значно більше: знайшов роботу, вирішилася проблема зі здоров’ям, грошима... Словом, пішла розкрутка всіх його проблем, тому що Рейкі гармонізує стосунки і робить так, щоб добре було усім. В цьому його перевага, бо коли ми йдемо до екстрасенсів, видаємо замовлення на певну проблему, а тут все вирішує Всесвіт. Причому, з усіх сферах життя.
Одна пара не могла мати дітей. Я подивився, як ясновидець, і кажу: „Ви не любите одне одного”. Справа в тому, що їхні душі народилися на різних каналах: одна на грошовому, інша - на духовному. В такій родині ніколи толку не буде. Я попрацював над ситуацією, і вона вирішилася так, що через тиждень вони почали сваритися. Але коли пара подала на розлучення, жінка, вже маючи іншого партнера, відчула, що вагітна – від чоловіка.
– Чи буває таке, що проблеми виникають через дрібниці?
– І дуже часто. Трапляється, що в людини “не йде” бізнес, або – спочатку справи йдуть добре, але раптом все зупиняється. Найперше, я запитую, під яким номером рахується будинок, в якому знаходиться його фірма чи магазин. Якщо людина займається торгівлею, і дім має номер 2, не бачити йому грошей. Гроші „йдуть” під номерами 8, 5, іноді – 7. Якщо медичний кабінет відкрили в будинку під номером 5 – банкрутство забезпечене, і через два місяці такий кабінет закриється. А от в будинку під номером 7 справи підуть супер! Банк у будинку під номером 2 буде банкрутом. Для банків якнайкраще підходить цифра 8. А на всіх казино стоїть 777 – для приваблення грошей. Тому якщо на будинку 2 господар сам напише 777, цим він перекриє негатив від двійки. Під номером 6 знаходяться навчальні центри (якщо вони хочуть процвітати). Четвірка - це число стабільності, гроші під таким номером заробити неможливо. От п’ятірка тут в самий раз. В будинку під номером 1 можна тільки щось починати, а ті, хто живе в будинку номер 3, зазвичай, одинокі, закриті для спілкування, або в них сімейні проблеми.
– Кажуть, що цифри з нулями нещасливі...
– Так, тому ніколи нічого не купуйте і не продавайте „на нулях”, бо на нулях і залишитеся. Добавте хоча б гривню, і цим полегшите собі життя.
Особливо це стосується двійки. Якщо ви позичите комусь 20, 200, 2000... гривень (доларів), вам їх не віддадуть, або віддаватимуть роками. Так само, якщо ви за 200 (2000) доларів знімете офіс, вважайте, що ви банкрут.
– А сама людина, користуючись порадами Рейкі, може якось полегшити собі життя?
– Може. Якщо у вас виникла проблема, попросіть пробачення у Всесвіту, тобто, відпустіть цю ситуацію (забудьте про неї) і напишіть листа у Всесвіт. В кінці допишіть „З любов’ю”, поставте число і підпис. Прочитайте його 10 разів, вийдіть на вулицю і викиньте. Якщо хтось знайде – нестрашно, навпаки, добре, бо якщо його будуть ще й читати, інформація піде скоріше.
Однак, Рейкі працює так, що коли зміни мають відбутися на добро, лист спрацює, якщо ж ні – не вийде нічого. Якщо в листі людина просить зробити комусь зло, удар у відповідь вона отримає одразу.
– Ви можете кожному сказати, що чекає на нього в майбутньому?
– Я противник того, щоб розповідати людині про її майбутнє, тому що порушується програма космосу, людина зомбується і чекає на те, що їй спрогнозували. Не можна знати ні хорошого, ні поганого. Якщо ви будете чекати чогось хорошого, обіцяного вам, воно не прийде, бо в голові двічі події не переживаються. Тому якщо ворожка наворожила, що у вас буде хороший чоловік, він хорошим не буде: буде п’яниця, нероба... Оскільки в космосі все відбувається навпаки – щось на зразок негативу. А якщо майстер Рейкі попросить Всесвіт створити для вас гармонійну сім’ю, то Всесвіт сам знає, якого вам підібрати чоловіка чи партнера.
– Що Ви скажете про гріхи та карму?
– Гріхів узагалі немає, це страхи, що живуть у нас в голові, нав’язані іншими людьми. “Цього не можна робити, бо тебе покарають”, – лякають нас з дитинства. Людина програмує себе на покарання і на підсвідомості спрацьовує механізм цього самого покарання.
Карма – це не покарання, а досвід, який набуває людина у цьому житті. І навіть якщо вас образили, обманули, ви нестимете за це покарання, аж доки не пробачите того, хто вас образив. В протилежному випадку ваші проблеми тягнутимуться до 10 років.
Вважається, що всі люди народжуються з певною кармою. Насправді ж, ті хто народився з 1 по 18 число, карми не мають. У народжених з 18 по 27 – проблеми вже є, з 27 по 31 – карми знову немає. Тому якщо ваш день народження припадає з 1 по 18 число, а вам не щастить, значить, ви влізли в чиєсь життя, або туди, куди вас не просили.
– Чому деякі люди народжуються інвалідами?
– Це значить, що або вони самі мають стати на ноги і бути лікарями, або це карма за попереднє життя. Цікаво, що все відбувається навпаки. Якщо людина працює в міліції, в минулому житті вона була злочинцем. Якщо зараз ти лікар, значить, колись був важкохворим...
... Якщо хтось захворів на невиліковну хворобу, це значить, що він або настільки брав на себе чужі проблеми (а добрі люди, це ті, хто знищує себе заживо), або відпрацьовує карму. Часто кажуть, “він же ж такий добрий чоловік, за що йому це?” Але треба бути добрим в душі, а не для людей – вони самі це оцінять, а коли людина хоче показати, що вона добра, тоді й виникають ось такі проблеми.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую