ye-logo.v1.2

За досвідом – у Сполучені Штати

Суспільство 1111

Проводиться конкурсний відбір для підготовки волонтерів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) починає програму “Громадські зв’язки”, яка дозволяє нашим землякам дізнатися про життя громад у Сполучених Штатах. Упродовж трьох тижнів її учасники, які проживатимуть в американських сім’ях, знайомитимуться з волонтерським рухом, який є невід’ємною частиною життя кожного американця.
Як пояснив координатор програми “Громадські зв’язки” Олег Давиденко, всі витрати, окрім оформлення закордонного паспорту та проїзду в консульський відділ і до аеропорту в Борисполі, бере на себе агентство США з міжнародного розвитку.
Щоб узяти участь у конкурсі, кандидат повинен заповнити і до 26 березня включно, подати анкету. В Хмельницькому за адресою: вулиця Пилипчука, 49, Народний дім “Просвіта”. Тел.: 65-54-64. Або ж у Київ, за адресою: вул. Еспланадна, 28, офіс 7, Програма “Громадські зв’язки”. Тел.: (8-044) 246-72-05.
Електронна версія анкети знаходиться на сайті програми “Громадські зв’язки” www.cc-ukraine.org.ua.
Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Причому, бажано, щоб участь у ньому брали члени громадських організацій, працівники соціальних служб, освітяни, представник ЗМІ, які працюють у сфері волонтерства. Щоправда, подавати заявки можуть й інші, – все залежатиме від того, як людина себе подасть. Головне, щоб у неї серце боліло за те, що вона робить, і як це сприймуть ті, хто розмовлятиме з нею.
Знання англійської мови не вимагається.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую