ye-logo.v1.2

Цілителька Лариса: «Продати душу дияволу дуже просто»

Суспільство 9203

Про цю жінку, яка лікує навіть за фотографією і за нею ж ставить діагноз, яка шукає зниклих людей і речі, яка виганяє нечисть... чула вже давно

Про свій дар Лариса Миколаївна дізналася років двадцять тому, ще коли працювала на «Катіоні». «Якось до нас на роботу прийшла дівчина, яка ще в школі потрапила в аварію, і їй склом зняло майже весь скальп, - розповідає знахарка. – Численні операції мало що допомогли, і волосся, там, де була знята шкіра, не росло. І от, щоразу, коли вона проходила повз мене, мені чомусь дуже хотілося погладити її по голові. Це було таке сильне бажання, що я промучилась десь з півтора року. Але як я підійду до неї, і що скажу?
Але така нагода випала. Я досить непогано стригла, і якось мені довелося підстригти дівчину з лишаєм на голові. Я вклала волосся так, щоб не було видно плями, погладила їй голову… І от через два тижні вона прийшла до мене з чистою шкірою! А скільки вона виходила по лікарях, а волосся так і не росло.
А потім вона привела до мене ту дівчину. Я аж остовпіла: нарешті матиму нагоду погладити її. Постригла і кажу: «Давай, я погладжу тебе по голові, може, від моїх рук у тебе виросте волосся»…
То був 1990-й рік, і тоді якраз не було роботи, нас на три місяці відправили додому. А коли ми знову повернулися на завод, та дівчина підійшла до мене, а на голові у неї – волосся копицею. «Ти що, в перуці?» - запитую. «А Ви шарпніть мене за волосся, побачите. Моя мама щодня за Вас молиться»...
Після того до Лариси Миколаївни ходили колеги і з головним, і зубним болем, і з хворою спиною…
Коли людей на підприємстві почали скорочувати, почула по радіо, що приймають усіх бажаючих на курси екстрасенсорики. Пішла й вона. Але вже там відчула, що може навіть більше, ніж викладачка. Та щось розповідала, а Лариса їй підказувала. Хоча сама нічого не знала, просто казала те, що відчувала.
Лише згодом зрозуміла, що бабусин дар передався їй. «Хоч вона нас нічому не вчила, я навіть не дивилася, що вона робить», – каже пані Лариса.
До кінця курсу викладачка вже брала її з собою в інший клас, щоб діагностувати і допомагати людям. Несподівано з’явилося і яснобачення, і Лариса Миколаївна почала бачити органи людини, хворобу.
А от з заводу довелося розрахуватися, бо, прийшовши з роботи, заставала під дверима черги тих, хто прийшов за допомогою.
Правда, зверталися до неї не лише із проханням вилікувати та зняти порчу… Якраз тоді, коли вона тільки почала приймати, у Дубовому вбили дівчинку.
Батьки дитини прийшли до Лариси, і як вона не віднікувалася, бо тільки починала працювати, довелося розказати те, що побачила: що вбили два брати, і що старший замів сліди, і на нього вийти не зможуть, а от молодшого знайдуть, дадуть вищу міру покарання, але його не розстріляють. І дійсно, все було саме так, і навіть з розстрілом не помилилася: невдовзі вийшов закон, який відмінив смертну кару.
Яснобачення допомагає їй і при знятті порчі. «Коли знімаю порчу, роблю коло і викликаю того, хто це зробив, – каже Лариса Миколаївна. – Бачу образ цієї людини і можу її описати».
Якось прийшли до неї з приводу зниклої бабусі. Думали, що вона заблукала, бо мала проблеми з пам’яттю. Але знахарка сказала: «Не шукайте, знайдете ближче до літа, коли діти почнуть купатися». А сталося так, що бабусю збили машиною, а потім, вчепивши їй камінь на шию, скинули в річку.
«Ті люди навіть не знали, жива вона, чи мертва, – продовжує цілителька, – і не могли навіть піти до церкви і поставити свічку. Я й сказала їм: «Ставте за упокій».
А влітку хлопці купалися, один ногою на дні щось відчув… Бабусю упізнали лише по сукні».
... На щастя, подібні випадки трапляються рідко, і, в основному, їй доводиться шукати зниклі гроші, прикраси, може сказати й ім’я людини, яка щось поцупила. Що часто буває доречним, коли вкрав хтось із знайомих …
Допомагає яснобачення і при лікуванні, адже, спілкуючись з людиною, Лариса Миколаївна бачить усі її органи і тут же ставить діагноз. А потім радить, робити операцію, чи ні, і зазвичай легко впорюється з фіброміомами, міомами та хворобами яйників.
А недавно до неї звернулася жінка, яка вже мала направлення на операцію. Лариса Миколаївна відрадила її від операції і вилікувала за кілька сеансів. Так само зцілився без надзвичайно дорогої операції, яка мала проводитися в Києві, і на яку батьки збирали гроші, півторарічний хлопчик, у якого були проблеми із серцевим клапаном. Інший хлопчик, уже семирічний, без операції, всього за пару сеансів, позбувся нетримання калу...
Лариса Миколаївна відома ще й тим, що виганяє з людей... нечисту силу.
Декому може здатися, що це – дитячі вигадки, а от тисячі людей, яким вона допомогла, вдячні їй і донині.
«Потрапити в людину нечисті дуже легко, – каже знахарка. – Найперше, це стосується тих, хто продав душу дияволу. А це ті, хто робить порчу, чаклує..., такі собою не керують, і роблять те, що їм накаже диявол. Зазвичай, це жінки, дівчата, які влазять у такі речі по дурості. Зараз на книжкових полицях можна вільно купити книги, що мають відношення до чорної магії. Спочатку така думає: «Дай-но я відіб’ю хлопця (чоловіка) в подруги». Але вони ж все не читають, – в таких книжках на першій сторінці написано: «Якщо хочеш цим займатися, тільки почни, і ми тобі поможемо. В тебе все вийде». І в неї дійсно все вийде, і вона обов’язково захоче ще чогось, і диявол їй знову допоможе... Ось так і стають відьмами. А потім розповідають, що не можуть ходити до церкви, бо їм так пороблено, що їх там корчить, нудить, болить голова... Насправді ж, нечиста сила, що сидить всередині, церкви не любить, ось людину й починає корчити.
Цих я одразу ж виганяю, тому що бачу людину такою, якою вона є в астралі, бачу й те, що вона носить за спиною. Повірте, це не для слабких нервів.
Буває, що таку сутність, іншими словами, нечисту силу, людині підселять. Ось тут я допомагаю. Звичайно, якщо сутність ще невелика і являє собою енергетичний згусток. Якщо ж вона вже існує фізично, тут уже потрібно їхати в Почаїв. Адже є такі сутності, що вже говорять всередині людини, змушуючи робити і говорити всіляку гидоту. Таких людей, на жаль, вважають психічно хворими. Вони справді хворі, але не так, щоб їх класти у психушку. Хоча там таких – сотні.
Так, ось якщо така сутність поки ще – лише згусток енергії, і людина відчуває лише незрозумілі зміни настрою, втрачає апетит, худне, я можу вигнати цю нечисть і відіслати туди, звідки вона вже не повернеться. Для людини інколи це такий стрес, що вона може навіть втратити свідомість.
На жаль, віримо ми в такі речі, чи ні, подібне може статися з кожним. Адже сутностей цих мільйони. Ось ми з вами зараз розмовляємо, а їх навколо нас – не порахувати.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую