ye-logo.v1.2

«Тож не дістанься ти нікому!» –

Суспільство 1053

вирішив покинутий чоловік і плеснув в обличчя колишній дружині сірчаною кислотою

Не один раз 28-річний хмельничанин намагався помиритися з дружиною, з якою розлучився, і знову почати жити разом. Проте жінка, на руках у якої залишилася маленька дитина, влаштувала своє життя і нізащо не хотіла повертатися. Хоча було таке, що колишнє подружжя спробувало знову зійтися, але після того, як чоловік підняв на неї руку, жінка змушена була звернутись до лікарів та правоохоронних органів. Правда, заяву з міліції вона тоді забрала. А дарма...
Ображений чоловік не зміг вигадати нічого іншого, як помститися екс-дружині за небажання повертатися до нього. Розправитися вирішив за допомогою кислоти. Спланував усе ретельно: вивчив шлях, яким ходила жінка, придбав сірчану кислоту. Не забув і про маскування – переодягнувся в жіночий одяг, а на голову вдягнув хустину. І, підстерігши жінку неподалік будинку, плеснув їй в обличчя кислотою...
За словами одеських офтальмологів, аби зберегти зір, молодій жінці доведеться пересаджувати рогівку. Крім того, на її обличчі, скоріш за все,  назавжди залишаться страшні рубці.
...Месника затримали у Дунаївцях, у квартирі його сестри, у якої він жив після розлучення. На цей момент він перебуває під вартою. І, згідно з частиною 1 статті 121 Кримінального Кодексу України «умисні важкі ушкодження (непоправне знівечення обличчя)», він може отримати від 5 до 8 років в’язниці.
Як пояснював горе-закоханий, облив він дружину кислотою не для того, щоб покарати, а щоб повернути назад. У будь-якому вигляді.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую