ye-logo.v1.2

Відкрили єдине на Хмельниччині інфекційне відділення європейського зразка

Суспільство 1046

Головний лікар Волочиського району Дмитро Береговий каже, що відділень подібного рівня в Україні можна порахувати на пальцях однієї руки

Загалом, реконструкція та капітальний ремонт приміщення тривав 9 місяців. Тепер двоповерхове відділення, яке раніше слугувало лише для маленьких пацієнтів, розділене на доросле та дитяче. На кожному поверсі знаходиться по п’ять палат. Кожна з них повністю боксована, тобто, в кімнаті, розрахованій на два ліжка, є санвузол та ванна кімната з цілодобовою подачею гарячої води. До того ж, в палаті є два виходи, що дозволяє хворим якнайменше контактувати один із одним. Приймати пацієнтів до відділення будуть з одного входу, а виписувати зовсім з іншого. Є у відділенні й спеціальна палата для хворих на ВІЛ/СНІД. На ремонт та облаштування приміщень було витрачено 322 тисячі гривень з районного бюджету і майже 180 тисяч позабюджетних коштів. В тому числі, спонсори допомогли закупити у відділення енергоекономні пластикові вікна та бойлер. А медичні працівники брали участь у ремонтних роботах. Між іншим, за словами головного інфекціоніста області Оксани Піддубної, волочиське інфекційне відділення - найкраще в області. Більше того, як повідомив присутній на відкритті заступник голови обласної адміністрації Микола Вавринчук, донині на Хмельниччині немає обласної інфекційної лікарні, тому понад 30% інфекційних хворих з районів проходили лікування у профільній лікарні обласного центру.
Нині інфекційне відділення ЦРЛ нараховує 20 ліжок. Та, за словами завідувача відділення Анатолія Коберника, цього для району цілком достатньо. До речі, відремонтоване відділення є 15-м. Тепер в лікарні без сучасного ремонту залишилося лише два відділення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую