ye-logo.v1.2

Ера Бабія довжиною в 10 років

Суспільство 1475

Нещодавно Кам’янець залишив перший заступник голови

Коли Олександр Мазурчак, екс-мер Кам’янця-Подільського, у лютому цього року прощався з містом, яким керував 10 літ, він заявив: «Половина міста нині радіє за мене, а інша - за себе.» Очевидно, варто було б розуміти, що ті, інші, щасливі, що позбулися Мазурчака?! Слід зауважити, що половина Кам’янця - немало-небагато: 50 тисяч громадян. То ж треба бути настільки сміливим, аби вголос висловитися про те, скільки людей тебе не любили.
Другого грудня місто полишив чи не найближчий соратник Мазурчака-мера - Сергій Бабій, котрий працював донині першим заступником міського голови. Він не був настільки відвертим, як Олександр Володимирович. Але вже те, що з Мазурчаком Бабій пропрацював 10 років, будучи слухняним командним гравцем, а, точніше, справжнім «Санчо Пансою» свого «Дон-Кіхота», мимоволі спонукає застосувати і до нього вищезгадану цитату. Нагадаємо, обоє вихованці доблесного комсомолу. Під час помаранчевої революції Сергій Бабій подав заяву на звільнення з посади секретаря міськради. Дехто із тодішніх депутатів вважає, що таким чином Бабій відвів удар від Мазурчака, адже звучали вимоги про відставку останнього. Сам же пан Сергій завжди запевняв, що такий крок зробив цілком добровільно. Попрацювавши в ЗАТ «Тепловоденергія», згодом повернувся в раду: Олександр Мазурчак покликав його вже першим заступником. Може, то була нагорода за вірність? Чимало різних новацій запровадили обоє «ексів». Самому Бабію найдужче подобається програма «Шкільний автобус», а от кам’янецькі митці обурюються, що не без участі Бабія в них відібрали виставковий зал на Соборній. Сергій Віталійович не раз обіцяв знайти інше приміщення для вернісажів, але так і не виконав свою
обіцянку.
З різних джерел стало відомо, що Сергій Бабій тепер «окопається» у Львові, причому, в одних ЗМІ повідомляється, начебто його запросив львівський міський голова Андрій Садовий стати першим заступником, в інших, що він працюватиме радником тамтешнього міського голови. На жаль, на наш дзвінок Сергій Віталійович не відповів. Тож вдамося до ще одного джерела. Як випливає зі слів самого Сергія Віталійовича в інтерв’ю газеті «Подолянин», ще півроку тому пан Садовий запрошував Бабія «на каву», зателефонувавши до нього. Проте, Сергій Віталійович не поїхав, нібито здогадуючись, що піде розмова про працевлаштування в львівській мерії, «бо був не готовий». Готовність наступила через півроку, і Бабій «випив каву» із Садовим та «дав згоду на те, що займатиме протягом місяця посаду його радника з подальшим призначенням на посаду заступника директора департаменту «Адміністрація міського голови». Завітавши на сайт Львівської міської ради, ми дізналися, що нині на посаді, яку має обіймати Сергій Бабій через місяць, працює Ярошенко Світлана Валеріївна. Хоча, хтозна, може Андрій Садовий запровадить посаду ще одного заступника цього департаменту.
У Кам’янці-Подільському пан Сергій залишив родину. До слова, теща та дружина - львів’янки. Бабій запевняє, що покидає місто над Смотричем, де, до слова, на кручі над річкою в Старому місті недавно вибудував величенький котедж, не назавжди. У місті ходять чутки про те, що Бабія «пішли». Одні припускають, що за цим стоять правоохоронні органи, інші, що міський голова Кам’янця-Подільського Анатолій Нестерук, який прагне сформувати свою команду. До звільнення Бабій відгуляв відпустку і став мисливцем, придбавши всі належні обладунки та вперше виїхавши на зайця. Анатолій Нестерук прокоментував звільнення лаконічно: «За власним бажанням» і попрощався зі своїм екс-заступником вельми люб’язно, подарувавши йому картину зі Старою фортецею. Бабій залишив у Кам’янці, крім дружини, майна, також осередок Народної партії (Литвина), яким керував. Такі великі якорі, напевне, знову приведуть його назад. Тож, чи варто поспішати з висновками, що ера Бабія в Кам’янці минула?!.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую