ye-logo.v1.2

Дав «прикурити» інспектору

Суспільство 1273

До реанімації потрапив старший інспектор ДАІ Кам’янець-Подільського району Б., якого спіймали минулого тижня за підозрою в отриманні хаба

Тиск у даішника з переляку підскочив так високо, що замість міліцейського відділку його довелося транспортувати в лікарню. Працівники внутрішньої безпеки та СБУ затримали правоохоронця у велелюдному місці, проте отриманий конверт із грішми, в якому знаходилася тисяча гривень, він вже передав іншій людині. Але правоохоронці встигли спинити й цього чоловіка та затримали для встановлення особи. Купюри в конверті, який він виклав зі своїх кишень, були мічені. Затриманого підозрюють у тому, що гроші він вимагав за складання адміністративного протоколу на водія за «м’якіше» покарання. Адже водію загрожувало позбавлення водійського посвідчення. Щоб залишитися з правами, даішник начебто запропонував заплатити йому тисячу гривень.
У натовпі, що зібрався під час затримання інспектора, поширювали інформацію, що днем раніше згаданий даішник відібрав документи у одного з водіїв, а за повернення їх зажадав 400 гривень. Обурений чоловік запам’ятав номер «гарячої лінії», вказаний на службовому автомобілі ДАІ і зателефонував на неї. Нині проти інспектора порушено кримінальну справу, триває слідство. В разі доведення провини інспектора в суді, йому загрожує покарання: до 10 років ув’язнення.
Між іншим, у Департаменті ДАІ МВС України нагадують усім водіям, що за давання хабаря автоінспекторам теж передбачена кримінальна відповідальність. Зі свого боку ДАІ проводить низку заходів, спрямованих на боротьбу з хабарництвом серед працівників дорожньо-патрульної служби та викорінення цього ганебного явища. При цьому лише за один місяць дії нового законодавства у сфері безпеки дорожнього руху співробітниками ДАІ спільно з представниками підрозділу внутрішньої безпеки виявлено та задокументовано 15 фактів здирництва з боку працівників ДАІ в Україні. Разом з цим щоденно на дорогах України працює 40-50 груп з контролю за роботою працівників ДАІ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую