ye-logo.v1.2

Горів гуртожиток

Суспільство 1218

Від короткого замикання пізнього вечора спалахнула пожежа в гуртожитку №3 Подільського державного аграрно-технічного університету

Повністю вигоріла одна кімната, ядучий дим уже почав розповзатися студентським помешканням, але завдяки оперативним діям місцевих рятувальників вогонь зупинили і локалізували його. Евакуювали 80 мешканців. На щастя, нікому з вікон стрибати не довелося, потерпілих немає.
Міський голова Анатолій Нестерук зазначив, що студентські гуртожитки, яких у місті багато, і колишні робітничі, і навіть житлові будинки, що зведені понад десять років тому, мають такі електромережі, які не витримують напруги від використання численних сучасних електроприладів. Навіть студенти звозять з дому мікрохвильовки, холодильники, музичні центри. Перевантаження стає причиною подібних випадків. Влада разом із керівниками закладів та підприємств проведе докладний аудит стану електромереж колективного житла. Недавно місто захистило бізнес-проект, який подавало до Світового банку на реконструкцію водо- і тепломереж, і вже може отримати на ці цілі кредит із терміном повернення 17 років і дуже вигідними для громади умовами. Тепер треба шукати кошти ще й для оновлення застарілої «електропавутини».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую