ye-logo.v1.2

У небі – бомбардувальники

Суспільство 1168

В бригаді тактичної авіації повітряного командування «Захід» пройшла перша льотна зміна, а в полку дистанційно керованих літальних апаратів продовжують підготовку до головного річного іспиту

Небувала липнева спека не стала на заваді військовим авіаторам Хмельниччини. Минулого тижня у бригаді тактичної авіації повітряного командування «Захід» Повітряних Сил України, що дислокується у Старокостянтинові була проведена перша в цьому місяці льотна зміна. У польотах в якості льотчиків-інструкторів взяли участь командир повітряного командування «Захід» генерал-лейтенант Віктор Павлович і старший льотчик-інспектор відділу тактичної авіації управління підготовки та застосування авіації командування Повітряних Сил України, військовий льотчик 1-го класу полковник Володимир Корж.
Лише за одну льотну зміну було виконано дванадцять польотів на бомбардувальниках Су-24М і бомбардувальниках-розвідниках Су-24МР. Усі екіпажі впоралися з поставленими завданнями на достатньо високому рівні.
І в той же час військовослужбовці окремого полку дистанційно керованих літальних апаратів, який дислокується на Хмельниччині, вийшли на пік практичної фази підготовки до головного річного іспиту – виконання пусків літаків-розвідників на навчаннях, що пройдуть у вересні на полігоні «Чауда» в Криму. Близько четвертини особового складу військового підрозділу братимуть участь у навчаннях вперше. Серед них п’ять молодших офіцерів, що пройшли перенавчання з безпілотного літака «Стриж» на дистанційно керований літальний апарат «Рейс».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую