ye-logo.v1.2

Заробітки в Інтернеті - це добре

Суспільство 2465
fx-trader.in.ua
Фото: fx-trader.in.ua

Але будьте пильні, аби вам не довелося працювати до “доброго дядька”

Кілька років тому з приємним здивуванням дізналася, що заробляти можна просто, як кажуть “не відходячи від каси”, точніше, не виходячи з дому, або навіть не встаючи з ліжка. Ні-ні, не подумайте нічого поганого, просто орієнтуючись в Інтернеті і сяк-так “володіючи пером”, можна непогано заробити. Що я й зробила.

Почалося з того, що знайома, з якою ми тусувалися на одному з форумів, дізнавшись, що шукаю додаткових заробітків, порадила зареєструватися на Фрілансі, де, за її словами, для тих, хто хоч трохи вміє працювати за комп'ютером, роботи непочатий край!
Зареєструвалася і ... здивувалася тому, наскільки наш люд хоче працювати! Варто лише з'явитися об'яві про роботу тут же десятки бажаючих ладні виконати її за безцінь.
Тут можна побачити людей, які володіють кількома іноземними мовами, які закінчили престижні навчальні заклади... На жаль, нинішнє життя змушує їх бути безробітними і хапатися нехай за тимчасову (буває, на день-два), нехай термінову, над якою потрібно просидіти, не встаючи з-за столу, по десять і більше годин, роботу, яка оплачується не так, як хотілося б.
Так от, зареєструвалася. На першу ж мою пропозицію відгукнувся чоловік, який шукав людину, яка буде займатися рерайтом, тобто написанням матеріалів шляхом переробки статей інших авторів. Плату пообіцяв просто сміховинну на той час, а було це три роки тому, за замітку платив 5 карбованців 1 гривню 25 копійок. Проте мені потрібні були гроші, і я погодилася. Не знаю, як так вийшло, але будучи по своїй природі не дуже посидючою, за роботу сідала о 8-й ранку і працювала до 3-4-ї ночі. При вартості невеличкої замітки у 1, 25 гривні за весь день заробляла 25-30 гривень! Власник сайту, побачивши мою старанність і оцінивши якість роботи, запропонував ще один, потім ще... Погодилась, тому що платив справно, і щовечора на мій мобільний надходили гроші, нехай і невеликі.
Вистачило мене ненадовго, всього на кілька тижнів, тож ми мирно розбіглися.
Потім мені пощастило, і я отримати роботу на одному з форумів, де потрібно було писати схвальні коментарі на продукцію, яку там продавали. За кожен коментар платили по 1 гривні, тож за день легко наклацала на цілих 100 гривень!
Як знайти підробіток в Інтернеті.

Інтернет-ресурс “Метнись кабанчиком” (http://kabanchik.com.ua/). В народі відомий як сервіс для лінивих, які шукають працьовитих, що за помірну платню зроблять якісно роботу. Користувачам-замовникам пропонується описати завданняі вже через пару хвилин вони можуть отримати декілька пропозицій від користувачів-виконавців
Щоб стати користувачем-виконавцем та заробляти гроші на цьому ресурсі, потрібно пройти співбесіду з адміністрацією сайту на перевірку ваших навичок та знань у сфері, в якій ви хочете надавати послуги. Спектр робіт на ресурсі дуже широкий: від побутово-ремонтних до наукових. Оплата здійснюється одразу після виконання завдання і фіксується в особистих анкетах виконувача та роботодавця на сайті. А також є можливість залишати публічні відгуки про виконавця. Ця функція дає змогу проводити добросовісну співпрацю, уникати шахрайства та підтримувати якість надання послуг на ресурсі на високому рівні.

Для знавців іноземних мов знайти роботу в Інтернеті відносно легко, і чим екзотичніша мова, якою ви володієте, тим швидше знайдете собі заробіток. Ресурс “Traslator cafe” (http://www.translatorscafe.com) відкритий до співпраці. Агоритм роботи дуже простий: реєструєтесь, знаходите відкрите завдання для перекладу, робите вашу роботу та отримуєте зарплатню. Все дуже просто, але вимагається висока грамотність.
“Зелена дорога” для працівників в сфері IT в Інтернеті, адже існують спеціальні сайти, де збирають таких спеціалістів для надання послуг замовникам по всьому світі, як, наприклад, один з найпопулярніших ресурсів “Odesk” (www.odesk.com).
Якщо вже дійсно скрута з роботою, то можна перечекати до кращих часів на якомусь волонтерському проекті в іншій країні. Якщо пощастить, можна знайти вакансію волонтера, де покривається переліт, харчування та проживання і ще й надаються кишенькові гроші. Інтернет відкритий для ваших пошуків, головне, озброїтись метою і не переставати шукати.

ДенисОК і Ко
Окрилена успіхом, погодилася на пропозицію власника російського форуму, який потрібно було розкрутити. Нас, чоловік 30, взяли набивати коментарі на будь-які теми, починаючи з кіно та косметики, закінчуючи комп'ютерними програмами та політикою. До комп'ютерних програм, зрозуміло, не дійшло, але все інше було охоплене. Зареєструвала 12 нікнеймів і за перший день заробила 148 гривень, наступного більше 150...
Наприкінці тижня вже підраховувала, що за ту тисячу куплю: туфлі, сукню... Однак грошей в обіцяний день не отримала. Наступного дня  теж. Мало того, власник форуму на зв'язок не виходив. Написала людині, яка теж старанно розхвалювала продукцію на сайті, і виявилося, що і їй не заплатили. Як й іншим 30 писакам.
День на п'ятий день нарешті з'явився наш роботодавець, який написав, що нас знати не знає, і ні про що не домовлявся. Не допомогли погрози з приводу того, що ми поскаржимося на Фріланс, і його забанять навічно, що мій знайомий хакер завалить йому не лише цей сайт, а ще з десяток, які, як дізналися інші обдурені ним, він розкручував паралельно (були такі сайти, на яких він збирав кошти для сиріт та дітей-інвалідів).
ДенисОК, так він зазвичай підписувався як адміністратор сайтів, написав, що на нього завжди працювали лохи з України і надалі працюватимуть, бо в нас руки короткі, і його ще жодного разу не покарали.
Правда, на Фрілансі комп'ютерного шахрая вже немає, напевно, забанили. Але будьте пильні, можливо, ДенисОК уже з іншої Ай пі адреси та під іншим логіном шукає собі чергових жертв.

Інна Білик, заступник директора Хмельницького міського центру зайнятості: “Додаткові гроші можна заробити, працюючи офіціантом або прибиральником”:

“У зв'язку із ситуацією в Україні багато підприємств, для яких ринком збуту є східні області та Росія, скоротили обсяги виробництва. Аби не втратити власні кадри, деякі підприємства переходять на неповний робочий тиждень, скорочують тривалість робочого дня або зменшують кількість змін. Тому пропозицій із залученням людей на тимчасові роботи до нас не надходили.
У пошуках додаткового заробітку допомагають центри зайнятості, недержавні кадрові агенції, а також молодіжний центр праці. Підзаробити можна й на громадських роботах. Центр зайнятості співпрацює із комунальними підприємствами і постійно залучає людей до такого виду робіт. В основному це некваліфікована робота. У весняно-літній період прибирання та озеленення територій. Є потреба у прибиральницях на неповний робочий день. У теплу пору року, коли наплив клієнтів у кафе, бари та ресторани збільшується, роботодавці набирають додатковий персонал саме на вечірній час: помічників кухаря, мийників посуду та офіціантів. Можна влаштуватися охоронцем, вантажником або комплектувальником на нічний час.
До речі, неповна зайнятість також потребує укладання договору, де зазначається заробітна плата, робочий час і термін співпраці. Договір підписується працівником та роботодавцем і обов'язково повинен бути зареєстрований у службі зайнятості”.

Лариса ШАНДОВСЬКА, Катерина ЗАГОРОДНЯ.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую