ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Хмельницькі даішники слідкують за порядком на вулицях Слов'янська

Суспільство 3053
Фото: mvs.gov.ua

Та допомагають бійцям батальйону “Київ-1” наводити лад у місті.

Уже кілька тижнів поспіль працівники управління Державтоінспекції Хмельниччини слідкують за порядком на дорогах Слов‘янська та його околиць. Вирушити у зону проведення АТО зголосилися десяток добровольців.

Правоохоронці несуть службу позмінно у складі трьох автомобільних екіпажів, слідкуючи за дорожнім рухом та правопорядком у місті та прилеглих дорогах, та допомагають наводити лад у місті бійцям батальйону «Київ-1».
“Доки сепаратистів не відтіснили зі Слов‘янська, вулицями міста доводилося рухатися зі швидкістю понад 100 км на годину, щоб уникнути обстрілів. Сьогодні ситуація уже набагато спокійніша і життя входить у звичайне русло”,  розповідає один із даїшників-добровольців Михайло Полагів.


Міліціонери мешкають в умовах, далеких від комфортних, але не скаржаться і на все дивляться з оптимізмом. Головне для них, щоб в країні швидше настав мир і порядок.
Начальник управління УМВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний відвідав підлеглих та передав продукти харчування і телевізор, щоб хлопці завжди були у курсі останніх новин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую