ye-logo.v1.2

Жертва квартирантів

Суспільство 1008

Правоохоронці затримали в Криму підозрюваних у вбивстві, яке було скоєно в Ярмолинецькому районі

Нещодавно на водоймі одного з сіл Ярмолинеччини почав сходити лід... і один з мешканців села помітив під тонесенькою кригою щось схоже на людське тіло. Згодом правоохоронці встановили, що це 72-річна місцева мешканка, яка зникла в грудні 2008 року.
Наприкінці грудня жінка, в хаті якої мешкали квартиранти - подружжя з дитиною, кудись зникла. Підозрювані заявили, що вона ввечері пішла до магазину і не повернулася. Коли ж цю «легенду» почув далекий родич зниклої, він одразу ж повідомив правоохоронцям.
Майже місяць працівники міліції та селяни розшукували зниклу односельчанку. Однак, безрезультатно. А коли тіло старенької дістали з річки, то й квартиранти кудись зникли. Це одразу ж викликало підозри міліціонерів щодо причетності подружжя до вбивства пенсіонерки. «За версією досудового слідства, молоде подружжя з п’ятимісячним сином приїхало в це село, щоб придбати хату. Але грошей у них не вистачало. Тому і попросилися на квартиру до жінки, – розповіла кореспонденту «Є Поділля» Інна Проник, головний спеціаліст відділу зв’язків із громадськістю обласного управління Міністерства внутрішніх справ України. – Господиня прийняла їх та пообіцяла залишити їм у спадок свій будинок, якщо вони доглядатимуть за нею». Того вечора підозрювані дивилися телевізор. Однак господиня зробила їм зауваження, що хотіла б подивитися щось інше. Замість того, щоб перемкнути на інший канал, квартирантка, за версією слідчих, накинулася на жінку і почали її душити. А чоловік, схопивши ножа, завдав потерпілій 19 ножових поранень! «Замотавши в простирадло пенсіонерку, підозрювані прив’язали камінь на її шию та скинули у водоймище», – продовжує розповідь Інна Проник.
Хмельницьким оперативникам довелося добряче попрацювати, щоб затримати подружжя… в Криму. Вже під час розслідування з’ясувалося, що 25-річну жінку вже позбавили батьківських прав на семирічну доньку, а 26-річний чоловік підозрюється ще й у декількох крадіжках та пограбуваннях у Хмельницькому. Слідство триває.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую