ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Студенти хочуть намалювати зебру у вигляді клавіш біля музучилища

Суспільство 2488
Фото: http://excl.com.ua

Працівники ДАІ проти — така розмітка не відповідає стандартам

Група студентів Хмельницького музичного училища звернулася в управління культури із проханням підтримати творчу ініціативу — створення пішохідного переходу у вигляді клавіш фортепіано.
“Я підтримую ініціативу студентів, як на мене, ідея дуже гарна, - каже начальник обласного управління культури, національностей та релігій Ірина Трунова. - Такий перехід не тільки презентуватиме навчальний заклад, а й стане однією із туристичних принад міста. Сподіваюся, що управління МВС дозволить відійти від стандартів та створити такий перехід. Адже ми йдемо у Європу, де існує подібна практика”.

Звернення студентів в управління культури.
Та в обласному управлінні ДАІ твердять, що така розмітка, ще й на переході, що регулюється світлофором (розмітка 1.14.2 згідно з Правилами дорожнього руху України), не можлива.
“Такий перехід не відповідає стандартам дорожньої розмітки, Правилам дорожнього руху України та Закону України “Про дорожній рух”. Наприклад, якщо водій наїде на пішохода на такому переході, він скаже, що не винний, адже такої розмітки просто не існує”, - пояснює речник обласного управління ДАІ Андрій Лужняк.
Працівники ДАІ пропонують студентам компроміс — намалювати клавіші на тротуарі, від входу у музичне училище до проїжджої частини.
Нагадаємо, що зебру у форматі 3D створили у Кам'янці-Подільському активісти фестивалю "Республіка".

Коментарі:

Lili9l 25.09.2014 16:28

xcxcxzc

Petr 23.09.2014 22:26

В Олешині люди можуть залишитись без пасовища

2)

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую