ye-logo.v1.2

Старокостянтинівський довгобуд

Суспільство 1056

Будівництво корпусу районної лікарні 14-річної давнини наближається до фінішу

Незважаючи на кризу, про яку сьогодні так багато говорять, у Старокостянтинові триває зведення нового корпусу районної лікарні, в якому мають розташуватися дитяча поліклініка, жіноча консультація та лабораторія. Щоправда, будівництво триповерхівки розпочалося ще 14 років тому!..
«Лише після помаранчевої революції влада звернула увагу на недобудоване приміщення і почала допомагати, - каже головний лікар Старокостянтинівського району Іван Горда. – На той час будівля почала вже розвалюватися та знаходилася в аварійному стані. Потрібно було приймати рішення: розібрати чи добудовувати. Два роки тому тодішні голова райдержадміністрації Сергій Фесун та губернатор області Іван Гладуняк вирішили провести протиаварійні заходи. Вже згодом і новий голова райдержадміністрації, який нині є першим заступником голови облдержадміністрації, Микола Дерикот почав допомагати у добудові та й нині, разом із районною та обласною радами, контролює цей процес». Лише у минулому році з держбюджету виділили мільйон гривень, з районного – 340 тисяч. Однак, цього не достатньо. Нині будівля готова на 70-75 відсотків, а на її завершення потрібно близько трьох мільйонів гривень. «Як районна, так і обласна ради намагаються відшукати потрібні кошти, щоб вже у цьому році завершити всі роботи», – каже Іван Захарович.
Жіноча консультація, яка розміститься у 15 кабінетах, на думку лікарів, задовольнить всі потреби мешканок Старокостянтинівського району. Так само, як і сучасна лабораторія з дитячою полік-лінікою. Ну, а в райлікарні, з введенням у експлуатацію нової поліклініки, з’являться вільні приміщення, в яких планують облаштувати палати. «У нас зараз велика щільність ліжок у палатах, не витримуються норми. Із введенням новобудови покращаться умови для хворих», – зазначив головний лікар Старокостянтинівського району.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую