ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Кам’янець-Подільський увійшов до трійки міст, обраних Світовим банком для співпраці

Суспільство 1618
Фото: kam-pod.gov.ua

Там впроваджуватимуть енергозберігаючі технології, що дозволить більш ефективно використовувати кошти та енергоносії.

Світовий банк у рамках реалізації проекту технічної допомоги “Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах” обрав для співпраці три міста України: Київ, Тернопіль та Кам'янець-Подільський. Про це повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.
Проект Світового банку передбачає допомогу у створенні місцевого потенціалу, необхідного для розробки та реалізації інвестицій у муніципальні послуги, інфраструктуру і будівлі, які призведуть до трансформаційного підвищення енергоефективності та поширення передового досвіду і засвоєних уроків у інших населених пунктах по всій Україні.
Як зауважила представник Світового банку, керівник програм сектору інфраструктури і стабільного розвитку Тамара Сулухія, Кам’янець-Подільський було обрано для співпраці, зважаючи на декілька критеріїв: місто є надійним партнером, воно демонструє позитивний досвід у запровадженні проектів, спрямованих на досягнення енергоефективності, а також чималу роль зіграло те, що міський голова Михайло Сімашкевич є підписантом Угоди мерів.
“Надзвичайно приємно, що наше місто співпрацюватиме зі Світовим банком. Це знак довіри та підтвердження того, що нам бажають допомогти, адже самотужки досягти високих результатів в енергозбереженні дуже важко”, - зазначив Михайло Сімашкевич.
За словами старшого спеціаліста енергетичного сектору Світового банку Фенг Ліу, Кам’янець-Подільський - місто, що демонструє високий рівень зацікавленості в досягненні зменшення енергоспоживання.
Загалом, експерти Світового банку пропонують декілька варіантів розвитку енергоефективності в місті. Одним із них є створення спеціальних компаній, які обслуговуватимуть бюджетні установи, впроваджуватимуть енергозберігаючі технології, що дозволить більш ефективно використовувати кошти та енергоносії. Та конкретні рішення приймуть лише після проведення повного комплексного аналізу системи енергозбереження у всіх сферах життєдіяльності міста.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую