clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Кам’янець-Подільський увійшов до трійки міст, обраних Світовим банком для співпраці

Фото: kam-pod.gov.ua

Там впроваджуватимуть енергозберігаючі технології, що дозволить більш ефективно використовувати кошти та енергоносії.

Світовий банк у рамках реалізації проекту технічної допомоги “Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах” обрав для співпраці три міста України: Київ, Тернопіль та Кам'янець-Подільський. Про це повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.
Проект Світового банку передбачає допомогу у створенні місцевого потенціалу, необхідного для розробки та реалізації інвестицій у муніципальні послуги, інфраструктуру і будівлі, які призведуть до трансформаційного підвищення енергоефективності та поширення передового досвіду і засвоєних уроків у інших населених пунктах по всій Україні.
Як зауважила представник Світового банку, керівник програм сектору інфраструктури і стабільного розвитку Тамара Сулухія, Кам’янець-Подільський було обрано для співпраці, зважаючи на декілька критеріїв: місто є надійним партнером, воно демонструє позитивний досвід у запровадженні проектів, спрямованих на досягнення енергоефективності, а також чималу роль зіграло те, що міський голова Михайло Сімашкевич є підписантом Угоди мерів.
“Надзвичайно приємно, що наше місто співпрацюватиме зі Світовим банком. Це знак довіри та підтвердження того, що нам бажають допомогти, адже самотужки досягти високих результатів в енергозбереженні дуже важко”, - зазначив Михайло Сімашкевич.
За словами старшого спеціаліста енергетичного сектору Світового банку Фенг Ліу, Кам’янець-Подільський - місто, що демонструє високий рівень зацікавленості в досягненні зменшення енергоспоживання.
Загалом, експерти Світового банку пропонують декілька варіантів розвитку енергоефективності в місті. Одним із них є створення спеціальних компаній, які обслуговуватимуть бюджетні установи, впроваджуватимуть енергозберігаючі технології, що дозволить більш ефективно використовувати кошти та енергоносії. Та конкретні рішення приймуть лише після проведення повного комплексного аналізу системи енергозбереження у всіх сферах життєдіяльності міста.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоГарячі лінії

> <

Архів новин

<<Листопад 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30