ye-logo.v1.2

Віктор Паламарчук Третього лютого відбудеться гаряча лінія з обласним військовим комісаром

Суспільство 4037

Дізнайтеся, чому можуть мобілізувати вас, ваших рідних, знайомих, та чи потрапить хтось з вас в АТО. На запитання щодо четвертої хвилі мобілізації відповідатиме обласний військовий комісар Хмельниччини, полковник Сергій Присяжнюк.

Медіа-корпорація “Є” відновлює соціальний проект “Гаряча лінія” у новому форматі. Відтепер мешканці Хмельницької області зможуть не лише безпосередньо по телефону поставити представникам влади актуальні запитання та одразу ж отримати на них відповіді, а й залишити ці запитання у спільнотах медіа-корпорації і почути відповіді на них у прямому ефірі або прочитати згодом на сторінках видань медіа-корпорації.

Темою першої “гарячої лінії” стане чергова хвиля мобілізації в Україні.

14 січня Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо часткової мобілізації, яка уже розпочалася. Саме тому до діалогу ми запросили військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату полковника Сергія Присяжнюка. Також на запитання відповідатимуть його заступники з мобілізаційної роботи, соціального захисту та по роботі із особовим складом і громадськістю.

Поставити свої запитання ви можете з мобільного телефону за номером (067)-380-77-60, також ми прийматимемо дзвінки за номером стаціонарного багатоканального телефону (0382) 655-601.

Окрім того, залишайте запитання у спільнотах Медіа-корпорації “Є” у соціальних мережах “Вконтакті” та “Facebook”, в коментарях під цією новиною або надсилайте на електронну скриньку: hotline@ye.ua.

“Гаряча лінія” із керівництвом Хмельницького обласного військового комісаріату відбудеться у вівторок, 3 лютого, і триватиме протягом однієї години: з 15.00 до 16.00. Почути (або прочитати) з перших вуст – від військових – відповіді на найважливіші для вас та ваших близьких запитання ви зможете під час прямої відеотрансляції на сайті “Газети “Є”.  

Оновлено 4 лютого: 

Шановні читачі, ГАРЯЧА ЛІНІЯ вже відбулася. Продивитися її можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую