ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Під Дебальцевим загинув екіпаж хмельницької автомобільної санітарної роти

Суспільство 3932
На цьому фото Михайло і Анатолій ремонтують швидку, яка зламалась на шляху до госпіталя. Поранені чекають...
На цьому фото Михайло і Анатолій ремонтують швидку, яка зламалась на шляху до госпіталя. Поранені чекають.... Фото: Олександра Леоненкова

Михайло Балюк з Полонського району та хмельничанин Анатолій Суліма віддали свої життя, рятуючи бійців української армії.

“Наші хлопці з автосанітарної роти у місті Сватове зателефонували і повідомили, що упізнали тіла зниклих під Дебальцевим пару тижнів тому своїх побратимів, - пише у “Фейсбуці” волонтер Людмила Васильєва. - Серед них Михайло Балюк з села Микулин Полонського району та Анатолій Суліма родом з Хмельницького. Вони були разом в одному екіпажі швидкої. Останнім часом Михайло жив і працював у Славуті.”
Влітку хлопці добровольцями в складі Хмельницької автомобільної санітарної роти вирушили на Схід — у Сватове Луганської області. Подоляни рятували життя наших військових, вивозячи їх з передової.
“Машина вже виїхала зі Сватового з тілами загиблих Михайла Балюка та Анатолія Суліми. Завтра, 25 лютого, зранку вони будуть в Хмельницькому, де відбудеться прощання з Героями”, - додає Людмила Васильєва.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую