ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Хмельницькі підприємства зможуть долучитися до підвищення обороноздатності країни

Суспільство 2157
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

Новий губернатор Хмельниччини Михайло Загородний отримав доручення від Порошенка щодо збільшення навантаження оборонного комплексу області.

Під час робочого візиту на Хмельниччину Президент Петро Порошенко повідомив про наміри щодо збільшення завантаження оборонного комплексу області. За його словами, вже вчора новопризначений губернатор Михайло Загородний зустрівся з цього приводу із заступником Міністра оборони України Юрієм Гусєвим.

“Я дуже уважно стежу за Хмельниччиною і Вінниччиною, вони ж поруч. І мені приємно, що дуже в непростих умовах тут одні з найкращих показників врожайності, хоча в інших областях і кращі чорноземи, - сказав Порошенко. - Але не хлібом єдиним живемо нині. Є оборонні підприємства Кам’янця-Подільського, інші. Зараз мною надані відповідні доручення Михайлові Загородному щодо збільшення навантаження оборонного комплексу”.

Як запевнив Президент, інші підприємства на Хмельниччині також можуть долучатися до підвищення обороноздатності країни. За його словами, державне замовлення буде для усіх підприємств, які мають що запропонувати армії.

“Якщо є що запропонувати — будь ласка, я впевнений, що за прозорої тендерної процедури Збройні сили і інші військові і правоохоронні органи готові до цього. Але якщо мова про те, що дайте гроші, а ми через 20 років доставимо, - це не є справа Збройних Сил”, - зауважив Петро Порошенко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую