ye-logo.v1.2

«Порівняти нас з Києвом неможливо, бо ми кращі!»

Суспільство 1145

Так оцінила готовність вишів Хмельниччини до вступної кампанії-2010 Тетяна Зеленко, голова Хмельницького міського комітету виборців України

Несподівана зміна «правил гри» Міністерством освіти та науки України вже в процесі вступної кам-
панії викликала чималий ажіотаж. Результат – величезні черги, численні скарги та нарікання. Незалежні спостерігачі у вищих навчальних закладах Хмельницької області запевняють, що «наших абітурієнтів» ці турботи не торкнулися.
«У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, де я був спостерігачем, створені всі умови для комфорту абітурієнтів та їхніх батьків, – каже Юрій Ануфрієв, голова Хмельницького обласного комітету виборців України. – А ось батьки абітурієнтів київських вишів навіть телефонували нам зі скаргами».
Зважаючи на черги та скарги в цілому по Україні, термін вступної кампанії продовжено до 5 серпня. Та вже нині освітяни відзначають зниження напливу вступників.
Вперше цього року свої шанси на вступ до обраного навчального закладу абітурієнти можуть перевірити через систему «Конкурс».
«Вже 9 вищих навчальних закладів Хмельницького виставили інформацію про рейтинг абітурієнтів, – розповіла Тетяна Зеленко, голова Хмельницького міського комітету виборців України, спостерігач у Хмельницькому університеті управління та права. – Враховуючи, що система «Конкурс» запрацювала нормально лише на четвертий день вступної кампанії – це досить непоганий показник, у порівнянні з іншими. Хоча у Хмельницькому національному університеті є певні неточності у подачі інформації».
Значна кількість абітурієнтів поспішали подати документи, вважаючи, що це вплине на їхній рейтинг в системі «Конкурс» – чим раніше подав документи, тим вищий щабель у «перегонах» на зарахування. Насправді, серед перших на право стати студентом опинилися ті, хто набрав вищий бал на зовнішньому незалежному оцінюванні знань. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую