ye-logo.v1.2

П'ятимісячній дитині мати відрізала голову

Суспільство 2450

Жінка твердить, що це їй наказали зробити голоси

Цей жахливий і водночас трагічний випадок стався в одному з приватних секторів міста Славути. Ввечері 8 листопада 23-річна Світлана завітала до батьків, котрі мешкали неподалік. Молода мати хотіла позичити кілька гривень, аби для малята купити у сусідки молока. За кілька годин до трагедії жінка зварила манну кашу і нагодувала сина. 
«Вранці до мене прибігає сусідка і каже, що Світлана зарізала дитину, – розповідає колишній працівник МНС Віктор Пуц. – Мене взяли за понятого. Жінки просто не могли на таке дивитися. Вони б такого не витримали. Та й міліціонер не зміг занести тільце у машину. Попросив мене. Я за своє життя всілякого надивився. Але і сам ледь стримався. Воно ж таке безпомічне». 
За словами Віктора Пуца, жінка забрала дитину з ліжечка, взяла кухонний ніж, винесла сина на вулицю і на лавці відтяла йому голову. На мокрій від дощу дошці донині залишилися  плями від крові. Згодом віднесла тіло за хату, а сама пішла до батьків, котрі мешкали неподалік, і розповіла, що вбила демона. 
«У хаті на столі лежала книжка з нумерології, – продовжує Віктор Пуц. – Поряд з книжкою – листок з відривного календаря. На ньому був напис: число, місяць і рік народження дитини, а також ім'я сина. Папірець був з кривавими відбитками. По всьому було видно, що Світлана писала цю записку вже після трагедії».
Раніше сусіди нічого підозрілого у поведінці Світлани не бачили. Як не помітили чогось дивного і того трагічного вечора.
«Та вона у тій дитині душі не чаяла, – каже Світлана Делегей. Жінка мешкає по-сусідству. – Постійно її на руках носила. Сама не пила, не курила, по сектах не ходила. Чогось дивного ми за нею не помічали. В той вечір ще у сусідки взяла молока Артемові на кашу. Шкода тієї дитинки». 
За словами матері Світлани пані Любові, донька піклувалася про онука. 
«Та вона його постійно на руках носила, – плачучи розповідає Любов. – Тільки покладе Артема у колиску, щоб взяти шматок хліба, а він одразу плаче. Вона все кидає і бере його на руки. Як тільки десь кашляне, одразу купує ліки. Я не знаю, що з нею сталося. У мене ще дві молодші доньки. Як їм з цим жити? Як мені з цим жити?!»
Нині Світлана перебуває у слідчому ізоляторі. Правоохоронці призначили їй психіатричну експертизу.     
 «Зі свідчень підозрюваної у вбивстві, того вечора вона читала книжку з нумерології, – розповідає старший слідчий управління УМВС України у Хмельницькій області Андрій Фурманчук. – Згодом спалила Біблію. Вночі розбудила чоловіка. Запитує: «Ти хто – ангел чи демон? Можете собі уявити, що чоловік спросоння міг відповісти на таке запитання. А вона подивилася на хлопчика, і нібито побачила очі демона. Голоси, котрі вона чула, наказали вбити немовля. Взяла дитину і вийшла на вулицю...»
Стосовно Світлани порушена кримінальна справа за статтею 115 ч. 2 (вбивство), котра передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення. 
Якщо підозрювану у вбивстві визнають осудною, матеріали кримінальної справи разом з обвинувальним висновком направлять до суду. Якщо жінку визнають неосудною, то справу також направлять до суду. У подібних випадках призначають примусове психіатричне лікування. 
По цій справі триває слідство. Нині відомо, що жінка на обліку у психіатра не перебувала. Згідно з законом, після пологів двічі на місяць породіллю мав би відвідувати педіатр. До молодої сім'ї мусили навідуватися і представники соціальних служб, аби подивитися, як витрачаються кошти на допомогу дитині. Можливо, вони могли побачити певні відхилення у поведінці молодої матері. Так чи інакше, відповіді на ці питання дасть слідство. 
На момент трагічної смерті хлопчикові ще не виповнилося п'яти місяців. 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую