ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Військовий із Хмельниччини уже десять місяців у полоні терористів

Суспільство 2366
Артема взяли в полон під час Іловайського котла
Артема взяли в полон під час Іловайського котла. Фото: bug.org.ua

Бійці 51-ї ОМБ домагаються звільнення однослужбовців.

Колишні військовополонені 51-ї ОМБ, волонтери, родичі готові долати нові перешкоди, які виникли на шляху визволення бійців, які досі залишаються в полоні бойовиків. Зокрема мова про солдата Артема Комісарчука з Хмельниччини, якого захопили терористи під час Іловайського котла 24-25 серпня 2014 року.

“Якщо питання обміну полоненими не зрушиться з місця, колишні військовополонені 51-ї бригади вирушать до Києва, аби домагатися у вищого керівництва держави звільнення з полону бойовиків двох військовослужбовців 51-ї бригади, майора Сергія Фураєва та солдата Артема Комісарчука”, - пише волонтер Наталія Боярина на сторінці групи “Повернути додому комбата” у Фейсбуці.

Як повідомляло інформаційне агенство “Волинські новини”, із ініціативою звернутися до Міністра оборони України Степана Полторака та виконувача обов’язків голови СБУ Василя Грицака щодо звільнення військовослужбовців виступили депутати під час засідання позачергової 35-ї сесії Волиньради.

Нагадаємо, на початку червня із 9-місячного полону “ДНР” звільнили шепетівчанина Дмитра Куліша. Досі терористи утримують кіборга Олександра Михайлюка з Деражнянського району.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую