ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

На Хмельниччині за перевищення ваги вантажівок оштрафували 14 перевізників

Суспільство 1764 1
Фото: daivin.gov.ua

Водії фур не зважають на заборону і псують дорожнє покриття.

За минулі два тижні на Хмельниччині оштрафували 14 транспортних засобів за перевищення ваги на суму понад 11 тисяч євро. Про це повідомив начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Олег Гуменний.

«Аби важкі машини не нищили й так неідеальні дороги області, за дотриманням вимог стежать працівники Служби автомобільних доріг, митниці та Державтоінспекції. Оштрафувати порушника можна лише у тому випадку, коли вагу машини зафіксує ваговий комплекс. А такий - лише один на область», - зазначив Олег Гуменний.

За його словами, згідно законодавства, вага вантажівки не повинна перевищувати 37 тонн: сюди входить вага вантажу і транспортного засобу. Особливу увагу перевантаженню транспорту приділяють, коли підвищується температурний режим, адже дорожнє покриття нагрівається та руйнується ще швидше.

Як відзначив Олег Гуменний, нині ваговий комплекс працює у постійному режимі після нетривалої перерви на ремонт. «Робота проводиться, ми будемо маневрувати, міняти напрямки», - сказав він.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую