ye-logo.v1.2

В Україні продають неякісну побутову техніку

Суспільство 975

Близько 22% сучасної побутової техніки служать понад 10 років

Нещодавно в Україні було перевірено приблизно 54,7 тисячі одиниць побутової техніки. Більша частина виявилася бракованою.
Відомо, що лише 22 відсотки сучасної побутової техніки служать понад 10 років, інші виходять з ладу через 5, а то й менше років. Зазвичай, тріскаються, кришаться і перегорають деталі. У пральних машинах псуються гумові прокладки і манжети, горять двигуни, тріскають пластмасові баки. У холодильниках протираються трубки охолодження, але найшвидше псуються мобільні телефони.
Пам’ятайте, що придбаний товар, який у гарантійний термін виходить з ладу, мають відремонтувати за два тижні. Якщо ремонт затягується, то ви можете вимагати виплату «неустойки» – один відсоток від ціни покупки. Якщо річ ремонту вже не підлягає, то її мають замінити на нову.
Спеціалісти радять не купувати побутову техніку на ринках. Це треба робити в магазинах. Принаймні, знатимете, куди повернути товар, якщо він виявиться неякісним. Купуючи товар, вимагайте від продавця товарний або касовий чек та талон на гарантійне обслуговування. Продавець має забезпечити безкоштовну доставку та кваліфіковану установку складних електроприладів не пізніше за п’ятиденний термін з дня продажу.
Перш ніж купувати прилад, вам слід перевірити його габарити – чи збігаються із зазначеними розмірами у паспорті. Проконсультуйтеся зі спеціалістом щодо місця його встановлення.
Продавці не завжди обізнані з усім асортиментом товару, тож вам перед придбанням треба самостійно прочитати інформацію про цей прилад. Таку інформацію ви можете знайти у спеціалізованих виданнях або в Інтернеті.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую