ye-logo.v1.2

Горіло приміщення Хмельницької обласної ради

Суспільство 1040

Хоча пожежу погасили власними силами, людей таки довелося евакуювати

8 січня близько одинадцятої години ранку з приміщення обласної ради евакуювали усіх працівників. Свідки цієї пригоди кажуть, що спочатку відчули запах гарі, а за кілька хвилин усе ліве крило, де розташоване приміщення облради, заволокло димовою завісою.
«У їдальні сталося коротке замикання, – розповідає начальник обласного управління з питань надзвичайних ситуацій Валерій Горбатюк. – Усі три поверхи, де розташовуються управління облради, економічне та фінансове управління, були евакуйовані. Люди не панікували. Працівники за допомогою вогнегасників самостійно погасили полум’я. Причину загоряння встановить експертиза. Але вже нині достеменно відомо - замкнув електричний кабель. Просто він не розрахований на таку кількість електричної техніки».
Пожежа сталася у їдальні, що розташована у підвальному приміщенні. Вона уже більше півроку закрита на ремонт.
Приміщення облради у 1949 році збудували німецькі військовополонені. У будівлі дерев’яне перекриття. Поміж стінами є віддушини, по котрих прокладена електропроводка. Якби полум’я потрапило у ці пустоти між стінами, загасити його було б справою не з легких.
Крім того, пожежа перервала новорічні святкування біля центральної ялинки Хмельницького. Від загоряння силового кабелю будівля облради була знеструмлена, а головна новорічна ознака обласного центру була підключена саме до цієї будівлі. Напругу до ялинки довелося монтувати зі щитової Хмельницької міської ради.
Боротьба з вогнем та провітрювання приміщення зайняли хвилин сорок. Чимало чиновників змушені були їхати по домівках та перевдягатися, бо одяг просяк димом. У коридорах запах гарі було чути до вечора. Близько 18.00 у приміщенні відремонтували світло.
Нагадаємо, це не перший подібний інцидент. Місяць тому у їдальні загорівся той же силовий кабель. Щоправда, того разу загоряння було незначним, тому у евакуації людей не було потреби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую