ye-logo.v1.2

На «Тещиному язику» перекинулася вантажівка з посудом

Суспільство 1095

Водій і пасажир не постраждали, чого не скажеш про вантаж

Вранці 22 січня поблизу Кам’янця-По-дільського (більшість водіїв знає це місце як «Тещин язик») сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій вантажного автомобіля «МАN» не впорався з керуванням. Автівка разом з кількома тоннами фарфору з’їхала у кювет та перекинулася.
«Автомобіль рухався у бік Кам’янця-Подільського, – розповідає інспектор з організації дорожнього руху Кам’янець-Подільської дорожньої автоінспекції Андрій Басюк. – За попередніми висновками, водій не впорався з керуванням через перевищення швидкості. Тут обмеження – 40 кілометрів на годину. Думаю, що він їхав шістдесят. Машину почало носити, а потім розвернуло і кинуло у кювет».
Вантажівка збила загородження. На проїжджій частині лежали коробки з фарфором, що ускладнювало проїзд транспорту. Іноді доводилося повністю зупиняти автомобільний потік, і вже за хвилину утворювалася довжелезна черга автівок.
«З початку року на цьому місці було вже з десяток автопригод, - каже Андрій Басюк. – Гума на автомобілеві добра. Водій не п’яний. Має 30-річний водійський стаж. Причиною ДТП міг стати і незакріплений вантаж».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую