ye-logo.v1.2

Минулого року за корупцію до кримінальної відповідальності притягнуто 48 хмельничан

Суспільство 1094

Про це йшлося на колегії хмельницької обласної прокуратури

Як розповів прокурор Хмельницької області Юрій Голуб, минулого року активізувалася боротьба з корупцією та хабарництвом. Працівниками прокуратури направлено до суду 45 кримінальних справ з ознаками корупційних дій, 33 справи про хабарництво. До кримінальної відповідальності за корупційні злочини притягнуто 48 осіб, зокрема, трьох голів, одного заступника та 5 працівників райдержадміністрацій, 2 працівників міських рад, 15 селищних (сільських) голів.
Зафіксовано чимало порушень закону самими правоохоронцями. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 511 службовців органів внутрішніх справ, 38 – податкової міліції, 3 – Служби безпеки. Порушено кримінальні справи стосовно 12-ти працівників міліції. За неналежне виконання службових обов’язків притягнуто 14 прокурорсько-слідчих працівників.
Вказав Юрій Голуб і на недосконалість законодавства:
– До прикладу, кримінальну справу про крадіжку з початку року можна порушити лише при заподіянні матеріальної шкоди на суму, не меншу 907,5 гривні. Впевнений, що для багатьох громадян, особливо мешканців села, розмір викраденого і на меншу суму є значним. Яким чином тоді захистити їхні права? Як правильно відповісти на звернення?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую