ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

Минулого року за корупцію до кримінальної відповідальності притягнуто 48 хмельничан

Михайло ЖИЛА Суспільство 848

Про це йшлося на колегії хмельницької обласної прокуратури

Як розповів прокурор Хмельницької області Юрій Голуб, минулого року активізувалася боротьба з корупцією та хабарництвом. Працівниками прокуратури направлено до суду 45 кримінальних справ з ознаками корупційних дій, 33 справи про хабарництво. До кримінальної відповідальності за корупційні злочини притягнуто 48 осіб, зокрема, трьох голів, одного заступника та 5 працівників райдержадміністрацій, 2 працівників міських рад, 15 селищних (сільських) голів.
Зафіксовано чимало порушень закону самими правоохоронцями. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 511 службовців органів внутрішніх справ, 38 – податкової міліції, 3 – Служби безпеки. Порушено кримінальні справи стосовно 12-ти працівників міліції. За неналежне виконання службових обов’язків притягнуто 14 прокурорсько-слідчих працівників.
Вказав Юрій Голуб і на недосконалість законодавства:
– До прикладу, кримінальну справу про крадіжку з початку року можна порушити лише при заподіянні матеріальної шкоди на суму, не меншу 907,5 гривні. Впевнений, що для багатьох громадян, особливо мешканців села, розмір викраденого і на меншу суму є значним. Яким чином тоді захистити їхні права? Як правильно відповісти на звернення?

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую