ye-logo.v1.2

Підліток кілька років разом з батьками вживав алкоголь

Суспільство 1097

Сусіди, лікарі і відповідні служби знали про цю проблему, однак взялися до справи лише тоді, коли 16-річний хлопець помер від цирозу печінки

Сім’я Конгурських добре відома у Волочиську. Відома, на жаль, не з кращого боку. Наталя почала вживати алкоголь у підлітковому віці. Не змінило ці звички і одруження. Чоловік також полюбляв оковиту. Молода сім’я продовжувала випивати і після народження первістка Дмитра.
«Підозрювана розповідала, як у шість років замість молока давала дитині пиво, - каже прокурор Волочиського району Юрій Барановський. - Стосовно неї вже була порушена кримінальна справа за невиконання батьківських обов’язків та втягнення неповно- літніх у пияцтво. Влітку 2008 року її було засуджено до трьох з половиною років ув’язнення з іспитовим строком у два роки. За цими статтями ми знову порушили кримінальну справу. Тепер їй загрожує до п’яти років позбавлення волі».
Однак судимість і друга кримінальна справа ніяк не вплинули на жінку. Свого часу Наталя вдруге вийшла заміж та народила двох доньок. Сім’я заробляла тим, що наймалася на різноманітні роботи, а «сердобольні» сусіди за послуги платили їм го-рілкою. Численні появи Дмитра у школі в нетверезому стані змусили підключити відповідні служби.

Від похмілля Дмитра нудило на уроках
«У першому класі Діму залишили на другий рік, – розповідає заступник директора з виховної роботи Волочиської школи №1 Інна Футорська. – Сім’я знаходиться у школі на обліку як неблагополучна з 2001 року. Дівчатка Ірина і Дарина здорові, а з Дімою почалися проблеми ще у 2007 році. Почав прогулювати школу. Були такі випадки, коли приходив з похміллям».
У грудні 2007 року Дмитра відправили до лікарні. У нього був настільки важкий похмільний синдром, що його знудило просто на уроці. Нагадаємо, тоді хлопцеві ще не виповнилося п’ятнадцяти років.
Родина Конгурських мешкала у трикімнатній квартирі. Разом з ними жив її брат з сім’єю. Тож Наталя, з чоловіком та трьома

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую