ye-logo.v1.2

Молодик молотком забив бабусю і покалічив її чоловіка

Суспільство 977

Хлопця, який одним з перших прибіг на допомогу потерпілим, а згодом «допомагав» міліціонерам розшукувати нападника, підозрюють у вбивстві

8 квітня близько десятої години вечора, попоравшись по господарству, подружжя Куліковських готувалося до сну. Володимир Михайлович дивився телевізор, Фелікса Дмитрівна в іншій кімнаті складала речі. У двері постукали.
“Я вийшов у сіни і запитав: “Хто там?”, – розповідає Володимир Куліковський. – Чоловічий голос відповів, що це Дмитро. А Діма – то мій онук. Я навіть і не сподівався чогось лихого. Відчиняю двері, а там хтось стоїть. На голові чорна шапка з прорізами для очей, а в руці – молоток. Я лише встиг подумати, що це якийсь жарт, як незнайомець мене вдарив молотком по голові. Далі я вже нічого не пам’ятаю”.
Згодом чоловік пригадає, що нападник у масці сильно розмахнувся і молоток зачепив одвірок, тим самим пом’якшивши удар. Можливо, саме це і врятувало Володимирові Михайловичу життя.
“Я отямився, піді мною калюжа крові, - пригадує Володимир Куліковський. – Хотів встати, а ноги не слухаються. Почав гукати дружину, але та не відповідала. Дуже перелякався. Почав кликати на допомогу. Почула сусідка Ліда. Жінка працює у магазині, і саме поверталася з роботи. Вона перша і прибігла. Розпитувала, що сталося. Намагалася мене підвести”.

“Фелікса знала хлопця з дитинства, а коли він був малим, носила йому молоко”
Володимир Куліковський разом з сусідкою пішли в кімнату, де була його дружина. Фелікса Дмитрівна лежала на ліжкові. З розбитої голови кров стікала на подушки.
“Ми її підняли, і Фелікса відкрила очі, – каже Володимир Куліковський. – Вона ще щось говорила. Про якісь гроші. Але вже нічого путнього сказати не могла. Прибіг сусід. Намагався допомогти. Почав мене розпитувати: “А хто на вас напав? А як вас вдарили?”. Я йому відповідаю, що били так, а хто напав – не знаю. Викликали міліцію. Мене і дружину забрали до лікарні”.
Кінолог, котрий прибув разом з оперативниками, нічим не зміг зарадити. Собака сліду не взяв. Тоді міліціонери обійшли всі злощасні місця, котрих у Пирогівцях Хмельницького району (а ця кривава історія трапилася саме там), не так вже і багато. Коло підозрюваних звузилося до кількох чоловік, у котре потрапив і той самий сусід. А коли в помешканні хлопця, у пічці, міліціонери знайшли обгорілий молоток і закривавлену шапочку, відпиратися було марно.
“Та де б я міг подумати, що це він! Ми ж з ним живемо неподалік. Вони завжди з нами по-доброму. Коли був малим, Фелікса йому молоко носила, годувала. Тож сусіди. І сім’я в них добра. Молодша сестра ходить в 11 клас, а старша одружена, живе у Хмельницькому. Хлопець сказав, що забрав в нас 500 гривень. Але там 700 було. То він всі забрав, – розповідає Володимир Михайлович, витираючи сльози. – В його кімнаті знайшли закривавлені штани. Ще не встиг спалити”.
Володимир Куліковський потрапив до нейрохірургічного відділення обласної лікарні. 72-річна Фелікса Дмитрівна померла в реанімаційному відділенні через добу після злочину. Смерть настала від перелому черепа.
“Володимира Куліковського привезли у важкому стані, – розповідає виконуючий обов’язки завідуючого нейрохірургічним відділенням Хмельницької обласної лікарні Віталій Літучий. – У чоловіка був струс головного мозку, відкрита черепно-мозкова травма, перелом черепа. Перелом проходив у небезпечній зоні – поряд із судинами. Якби удар був сильніший, це мало б мати летальні наслідки. Нині стан пацієнта покращується. Загрози життю немає”.
Підозрюваний у вбивстві 25-річний Віталій затриманий. Сам хлопець каже, що гроші йому були потрібні на горілку. Стосовно Віталія порушена кримінальна справа за статтями розбій та нанесення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть.
“Я його сім’ю не звинувачую, – каже Володимир Куліковський. – Вони ні в чому не винні. А з ним, хочу, щоб так само вчинили, як він з нами”.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую