ye-logo.v1.2

До Волочиської райлікарні потрапило шестеро дітей з отруєнням

Суспільство 978

Стан трьох малюків лікарі вважають важким

В суботу, 25 квітня протягом кількох годин до дитячого інфекційного відділення Волочиської районної лікарні потрапило шестеро дітей. Напередодні всі потерпілі малюки відвідали ясельну групу.
„Перша дитина (трирічний хлопчик) прибув о пів на шосту вечора, – розповідає завідуючий дитячим інфекційним відділенням Волочиської райлікарні Андрій Лукасевич. – Протягом трьох годин до лікарні привезли ще шестеро дітей віком від трьох до чотирьох років. У всіх пацієнтів була висока температура – до 40 градусів та нудота. Троє малюків поступили у важкому стані. Після надання допомоги їх стан стабілізувався. За попереднім діагнозом, у дітей була вірусна інфекція. В усіх дітей виявили ураження кишківника, так званий „кишковий грип”. Наступного дня до лікарні привезли ще двох дітей. Однак, їх стан не був важким”.
Оскільки всі хворі діти були з однієї групи, працівники районної санепідемстанції провели перевірку цього дитячого закладу.
„Харчового отруєння тут немає, – каже виконуючий обов’язки головного лікаря Волочиської районної санепідемстанції Валерій Лисюк. – Тим більше, це не пов’язано з дитячим садочком. Всі бактеріологічні дослідження води та їжі були проведені ще в суботу. Зараз є такий „грип з кишковими розладами”.
Завідуюча центром розвитку дитини „Калинка” відкидає можливість отруєння у садочку. „В п’ятницю в ясельній групі було 12 дітей, – каже завідуюча Тетяна Маляр. – Ввечері батьки забрали дітей додому. Проблеми почалися наступного дня. Першого госпіталізували Андрія. Лікарі встановили діагноз: «Гастроентероколіт». У іншої дитини був підвищений рівень ацетону. Іншим діагностували «гостре вірусне інфекційне захворювання». Нас вже перевірила санстанція і нічого не виявила”.
Дитсадочок „Калинка” відвідують 219 дітей. У п’ятницю їх було 93. За словами завідуючої, це середній показник відвідувань.
Трирічну Софійку 28 квітня виписали з лікарні. „А звідки я знаю, що то за хвороба, – розповідає мати Софійки, Наталя. – Казали, що це вірусна інфекція. Ми приїхали до лікарні в суботу після обіду. Дитина скаржилася на нудоту. Спочатку думали, що це глисти. Сказали, що інфекційне захворювання, котре передається повітряно-крапельним шляхом. Мабуть, тому і захворіла майже вся група. Софійці прописали дієту. Донька поступила в непоганому стані, а привозили дітей, котрим було зовсім недобре”.
Наразі ніхто не може сказати, чим захворіли діти і чи не повториться подібне. Районні санітарні лікарі проводять епідеміологічне розслідування. В інфекційному відділенні райлікарні донині перебуває троє дітей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую