ye-logo.v1.2

Військовослужбовець помер під час забігу на один кілометр

Суспільство 1042

Чоловік залишив сиротами трійко дітей. На час розслідування у військовій частині припинилася здача фізичних нормативів.

26 травня, під час забігу на один кілометр, просто на спортивному майданчику військової частини втратив свідомість 39-річний сержант-контрактник. Лікарі нічим не змогли зарадити військовослужбовцю. Чоловік помер у кареті швидкої допомоги.
«Щонеділі проводимо по 4 години фізпідготовки, – розповідає заступник командира в/ч А 2502 Микола Коваленко. – Це були звичайні заняття. Кілька військовослужбовців поскаржилися на погане самопочуття і відмовилися від фізичних вправ. Пішли до санітарної частини. Микола Крисанчук зробив розминку. Сім разів підтягнувся на перекладині. А потім, пробігши метрів 300, на першому ж колі втратив свідомість».
Під час фізичних занять на спортмайданчику перебував фельдшер. Медпрацівник одразу ж надав Миколі першу медичну допомогу: штучне дихання та укол гідрокортизону. До шпиталю було менше кілометра. Та лікарі карети швидкої допомоги, котрі прибули на виклик, вже нічим не змогли зарадити пацієнтові. О 9.15, через 25 хвилин після початку фізпідготовки, медпрацівники зафіксували смерть.
«Причина смерті – гостра коронарна недостатність, – каже Микола Коваленко. – Сержант перебував на посаді водія. Перед кожним виїздом він проходив медичний огляд. Останню медкомісію пройшов у 2008 році. За висновком лікарів, Микола був придатний до військової служби. Він ніколи не скаржився на погане самопочуття. За службу мав дві нагороди. На контрактній основі служив з 1996 року. Тут уже всіляке говорять. Ніби чоловік напередодні увечері випив. Але вранці Микола приїхав на роботу на власному авто. А в наш час з перегаром сідати за кермо – дороге задоволення. Його мати майже так само померла. Йшла дорогою, втратила свідомість, і…»
Микола Крисанчук залишив сиротами трійко дітей, найменшому усього два роки. Наступного дня похорони відбулися у рідному селі Миколи.
Нині цією справою займається військова служба правопорядку. На час розслідування у військовій частині припинили фізичні заняття.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую