ye-logo.v1.2

Батьки твердять, що вчителька збила автівкою їхнього сина просто на території школи

Суспільство 1133

Та ж каже, що першокласник сам вдарився об бампер машини, а з неї намагаються здерти гроші

Наприкінці травня на території однієї з середніх шкіл обласного центру сталася пригода, котру, як твердить потерпіла сторона, адміністрація навчального закладу намагалася приховати. Під колеса автомобіля потрапив семирічний Владислав Кульбачний.
«Десь о пів на четверту дня до мене зателефонували зі школи, – розповідає мати першокласника Оксана Кульбачна. – Вчителька англійської мови сказала, що на своєму автомобілі їхала на задній передачі і збила Владика. Але мені хвилюватися не слід. З ним все гаразд. Зараз він сидить в класі і п’є сік. Чи може вона його завезти до лікарні на обстеження. Я погодилася, і сама поїхала в травмпункт».
До лікарні поїхала і бабуся Владислава. Жінка чула, як вчителька по телефону комусь наказувала, щоб зробили все: «Як мед».
«В лікарні вчителька розповіла вже зовсім інше, – каже Оксана Кульбачна. – Ніби дитина сама вдарилася головою об її машину. Правда, чому приватний автомобіль стояв на території школи, вона не пояснила. Насправді ж збила мого сина, і навіть з машини не вийшла. Поїхала далі. Є свідки. Потім вже їй розповіли, що в дитини голова болить, що дитина плаче. Тоді вона повернулася. А мені зателефонувала лише через годину після того, як збила Владика».
У травмпункті цю пригоду зареєстрували як ДТП. Черговий нейрохірург, котрий оглянув дитину, встановив діагноз: «забій м’яких тканин голови». Але, на думку Оксани, вчителька домовилася з лікарем.
«Ввечері дитину стало нудити, розболілася голова, – розповідає Оксана. – Владик каже до мене: «Мамо, намалюй мені зірочку. Я не пам’ятаю, яка вона». Наступного ранку я звернулася в дитячу лікарню. Травматолог зафіксував травматичне розтягнення шиї, а невропатолог – струс головного мозку. Дитину поклали до лікарні. А вона хоч би вибачилася». 
До міського управління освіти Оксана Кульбачна звернулася лише через п’ять діб після цієї пригоди.
«А в міськвідділі освіти нічого про це не знають, – каже Оксана. – Я і в міське ДАІ написала заяву. А там кажуть, що справу ми  не виграємо, бо в них є більше свідків. Старша донька вчиться в тій же школі. Вона каже, що дівчатка з її класу все бачили, а в ДАІ твердять, що діти не можуть бути свідками. А ось з боку вчительки свідками вчителі». 
Директор школи Наталія Клімчук не заперечує, що на території навчального закладу ніякого транспорту, крім спецтранспорту, бути не повинно. І навіть якщо автомобіль стояв на місці, це вже є порушенням.
«Нині внутрішнім наказом по навчальному закладу проводиться перевірка, – каже директор школи. – І для того, щоб винести якесь рішення, потрібно дочекатися її закінчення». 
З Владиславом нам вдалося поспілкуватися в лікарні. За словами лікарів, хлопчик поступив у стані середньої важкості.
«Я з Назаром вибіг на перерву, – каже Владислав. – Грався на вулиці. Назар крикнув мені, що їде машина. Я лише встиг повернути голову, як мене вдарило. Я впав. Боліла голова. Вчителька відкрила двері машини, потім зачинила і поїхала. До мене підійшла інша вчителька і відвела мене на гойдалку. Потім повела в клас. Намочила хустинку водою і приклала до голови. Потім приїхала вчителька, котра мене збила, і відвезла в лікарню. А згодом приїхала мама».
29 травня дитину виписали з лікарні.    
Вчителька відкидає будь-які звинувачення щодо своєї причетності до цієї пригоди.
«В мене закінчився останній урок, - каже пані Олена. – Як правило, машину на території школи я не ставлю, але того дня поспішала. Сіла в машину. В мене така звичка, поки не ввімкну музику, не їду. Я ще навіть не встигла завести авто, як почула удар. Вийшла з машини. Бачу, стоять двоє дітей. Кажуть, що хлопчик вдарився головою об машину. Але ж машина не рухалася. Разом з іншою вчителькою ми завели хлопчика в медпункт, потім я відвезла його до лікарні. Я думаю, що батьки просто хочуть заробити на цьому інциденті гроші».
Однак, розповідь Владика підтверджують діти з іншого класу.
«Була 20-хвилинна перерва, – каже 10-річна Валерія Ручко. – Олена Вікторівна сіла в машину, подивилася в дзеркало. Владик якраз поправляв штани. Вона трохи зачекала і поїхала. Вдарила його задом машини у голову. Владик впав і почав плакати. Вона відкрила двері, підняла окуляри і поїхала».
Те саме розповідає і однокласниця Валерії.
«Вона каже, що я хочу заробити грошей, – розповідає Оксана Кульбачна. - Слава Богу, діти в мене одягнуті і нагодовані. А заробляти гроші на своїй дитині - це вже занадто. Я хочу одного - щоб вона відповіла за законом».Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую