ye-logo.v1.2

Хлопець, якого завалило стіною, досі у лікарні

Суспільство 1092
Фото: Гонта Алла Вікторовна

Ми уже писали, що 19 травня п’ятеро чоловік в селі Пилипи Деражнянського району розбирали майстерню тракторного парку. Близько другої години дня обвалилася 7-метрова цегляна стіна. Під завалами опинилися 17-річний Роман Каргапольцев та 16-річний Микола Довгаль. Для останнього з юнаків травми виявилися несумісними з життям.
У Романа Каргапольцева виявили численні переломи тазу. Хлопцеві зробили операцію. Для скріплення кісток використали металеві пластини.
«Я дізнався, що в селі Пилипи б’ють цеглу, - розповідає Роман Каргапольцев. Хлопцеві важко говорити. Постійно скаржиться на болі у поламаних кістках. – Пішов на роботу до Олега Галкіна. Він нібито викупив ті майстерні. Обіцяв 120 гривень за тисячу цілої цегли. Ніякого інструктажу не проводив. 19 травня вийшов перший день. Сіли обідати просто на битій цеглі. Кран продовжував валити стіни. Коля сказав, що піде подивитися».
Роман Каргапольцев застеріг юнака, щоб він цього не робив. Вранці вже трапилася невелика халепа, у котру вскочив Микола. Впала півтораметрова цегляна стіна. Більша її частина рухнула у протилежний від хлопця бік, але кілька цеглин таки зачепили юнака.
«Коля розбив голову, – каже Роман. – Ми ще посміялися, мовляв, ще б трохи, і були б їли пиріжки з горохом. Я йому казав, щоб не йшов, бо стіна може впасти. А він мені: «Та там вже кран складається». Я за ним. Побачив тінь. Дивлюся, стіна валиться. Лише встиг крикнути: «Тікай», а сам підкотився під фундамент».
За мить Роман Каргапольцев відчув різкий біль по всьому тілу. Єдине, що він міг зробити –  прикрити обличчя руками.
«Свідомості я не втрачав, – пригадує Роман. – Майже одразу почав кликати на допомогу. Бригадир Паша розкопав мене до пояса, а потім вони стали допомагати Миколі. Чув як Паша сказав: «Цей вже все. Давай діставати другого». Викликали «швидку». Мене все так боліло, що ледь могли покласти на носилки. Відвезли в районну лікарню. Згодом перевели до обласної лікарні. Галкін в лікарню до мене не приходив жодного разу, – каже Роман. – Батьки казали, що обіцяв давати гроші на лікування. А стіну пішов розбирати для того, щоб заробити на навчанню у ДТСААФ. Хочу бути водієм».
Нині цією справою займаються правоохоронці.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую