ye-logo.v1.2

Батько ґвалтував своїх малолітніх доньок

Суспільство 1276

Суд засудив педофіла до 12 років ув’язнення

Марта в сім’ї була прийомною донькою. Але з дитбудинку її взяли ще в дитинстві, тому і батьків вона вважала за рідних. Коли в 10-річному віці до неї почав «приставати» батько, дівчинка навіть не розуміла, чого хоче від неї близька людина. Згодом Марта неодноразово скаржилася матері, але жінка… На той час, в сім’ї, крім Марти, було ще двоє дітей. Родина мешкала у Києві. Майже всі кошти йшли на сплату за кімнату у гуртожитку. Чоловік приносив хоч і невеликі, але такі необхідні гроші. Тож жінка постала перед нелегким вибором: або припинити домагання і, напевно, тим самим втратити годувальника сім’ї, або не виносити сміття з хати. Вибрала останнє.
Як розповів старший помічник прокурора міста Хмельницького Сергій Пакос, вперше батько зґвалтував Марту у грудні 2005 року. Дівчинці ледь виповнилося 12 років. Чоловік заманив дитину у душ, що був у підвалі гуртожитку. Аби дитина не пручалася, закрив долонею рота. Пригрозивши, почав ґвалтувати дитину неприродним способом. Напевне, він задовольнив би свою хіть, якби до підвалу не прийшла його дружина.
Донька все розповіла матері. Аби не втратити чоловіка, та написала листа його батькам. Але чим ті могли зарадити? Хоча розмова між рідними, чи, скоріше банальний страх перед покаранням, змусив чоловіка припинити свої дії. Проте ненадовго. Через деякий час він знову почав домагатися доньки. Щоправда, далі слів справа не дійшла. Зрозумівши, що захисту від матері не буде, Марта часто покидала рідну домівку.
Минуло три роки. Не в змозі платити за кімнату, сім’я переїхала до Хмельницького. Оскільки Марта практично не бувала вдома, батько почав домагатися молодшої доньки, котрій на той час виповнилося 13 років.
Влітку минулого року чоловік разом з донькою Олесею та 12-річним сином Андрієм пішли на риболовлю на Південний Буг. Голова сім’ї взяв одну вудку на трьох. Але не забув прихопити дві пляшки горілки. І хоча діти не хотіли пити, батько примусив їх це робити. Коли діти, та й і сам чоловік захмеліли, він наказав сину стерегти вудку, а сам з донькою пішов по дрова до багаття.
У лісопосадці чоловік накинувся на дитину. Закрив їй долонею рота і зґвалтував. Усього кілька днів потому, відчуваючи свою безкарність, чоловік схопив Олесю просто вдома. Затягнув її до іншої кімнати і знову зґвалтував.
Дівчинка усе розповіла матері. Та не витримала і звернулася з заявою до міліції.
Спочатку чоловік написав явку з повинною. Згодом зробив заяву, що його примусили написати зізнання під тиском. На очній ставці поводив себе нахабно.
– Привели дітей, – розповідає Сергій Пакос. – Вони слізьми заливаються, а він розкинувся у кріслі, і каже: «Всё было по любви».
Прокуратурою міста Хмельницького стосовно підозрюваного у цій справі були порушені кримінальні справи за статтями ст.153, ч.3 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) ст.152 ч.2 (зґвалтування) та ст.304 (втягнення неповнолітніх у пияцтво) КК України. 
Наприкінці травня відбувся суд. 36-річного чоловіка визнали винним за всіма звинуваченнями. Вирок: 12 років позбавлення волі. До того ж, він змушений буде сплатити 25 тисяч гривень моральної шкоди.
Засуджений не погоджується з вироком суду, тому подав апеляційну скаргу. Прокуратура також не погоджується з вироком, тому подала зустрічну апеляцію на м’якість вироку.
P.S. На останнє з судових засідань тоді ще підозрюваний у скоєнні цього злочину прийшов з тілесними ушкодженнями. У нього не було передніх зубів.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую