ye-logo.v1.2

На водія таксі напали невідомі та забрали автівку

Суспільство 913

Автомобіль знайшли, а трьох нападників розшукують правоохоронці

Автівку правоохоронці відшукали в понеділок 18 січня, через чотири дні після нападу. Автомобіль «Ланос» стояв біля залізничного вокзалу у Білогір’ї. Водійське та пасажирське сидіння були забризкані кров’ю, від котрої чохли промокли наскрізь. Тож нападникам довелося їх зняти. Поряд стояли три порожні пляшки з-під пива.
Напад стався 14 січня. Ввечері водій однієї з хмельницьких служб таксі сидів у автомобілі на проспекті Миру біля будинку 95/1. До нього підійшов молодий чоловік і попросив відвезти у Красилів. Дорогою підібрали ще двох приятелів. Водій каже, що молодики не були п’яними.
Близько 19.30 автомобіль проїжджав через село Чернелівка Красилівського району. Один з пасажирів почав душити водія.
«Спочатку вони його били і душили в машині, – розповідає дружина потерпілого Любов. – Чоловік спромігся відчинити дверцята та випасти. Вони також вибігли з автомобіля і почали добивати його на вулиці. Один з нападників почав кричати, що потрібно забрати Едіка у багажник. Інший кинув міцне слівце, і трійця сіла у автомобіль».
27-річний Едуард не пам’ятає усіх подробиць нападу. Але про серйозність намірів молодиків можна судити з тілесних ушкоджень, нанесених йому нападниками. Чоловік отримав забій головного мозку. Також були роздроблені кістки носа, вибиті зуби, пошкоджена губа та щелепа, на руках зламані пальці, численні рвані рани на голові та обличчі. Чоловікові наклали 31 шов.
«Я хочу подякувати жінці з Чернелівки, котра допомогла моєму чоловікові, – каже пані Любов. – Вони ж його залишили на дорозі стікати кров’ю! Куртка та мобільний телефон залишилися в машині. Чоловік ледь дійшов до крайньої хати. Його завели в іншу хату, де був телефон. Поки викликали карету швидкої допомоги та міліцію, люди запросили фельдшера, котрому вдалося зупинити кров. А то я не знаю, чи вижив би він».
Із знайденої машини зникли особисті речі потерпілого та радіостанція.
Правоохоронці розшукують підозрюваних у скоєнні злочину.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую