ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відкрили дошку загиблому в зоні АТО прикордоннику Павлу Дияку

Суспільство 3352
Дошку прикордоннику відкрили його дружина та діти
Дошку прикордоннику відкрили його дружина та діти. Фото: автора

Меморіальний знак встановили на фасаді Хмельницької загальноосвітньої школи №1, де навчався Герой.

Відкриття пам'ятного знаку загиблому учаснику АТО прикордоннику Павлу Дияку відбулося сьогодні, 21 листопада, на території школи. Згадати подвиг військовослужбовця, висловити співчуття та вдячність родині Павла прийшли його друзі, знайомі, однослужбовці, представники влади, учні школи та просто небайдужі хмельничани.

Прикордонник загинув 12 липня 2014 року у районі села Маринівка, що на Донеччині. Його БТР підірвався на фугасній міні. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи розповідатиме і нагадуватиме, якою ціною здобувається право вільно жити у своїй країні. Героїзм прапорщика вчитиме майбутні покоління школярів бути гідними та вірними собі та своїй державі.

Меморіал встановили на стіні школи, де навчався учасник АТО.

«Ми маємо нести пам'ять про людей, які віддали своє життя за нас, своїм прикладом показали вірність державі та народові. Усе життя вони мають бути в наших серцях. Своїми добрими справами, єдністю ми повинні показувати, що їх не забуто, що їхнє життя втрачене не дарма», - зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний.

Відкриття пам'ятної дошки відбулося у День Гідності та Свободи.

Відкрили меморіальну дошку дружина загиблого героя Анжела Дияк разом з дочками Олександрою та Іванною. Після того священик відправив поминальну літію та освятив пам’ятний знак.

«Сьогодні прикордонники гідно виконують службові обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції, показуючи при цьому відданість народу України та патріотизм. По всій лінії розмежування упродовж 560 кілометрів ми здійснюємо охорону, - розповідає ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олег Шинкарук. - Не повернулися зі зони АТО 67 прикордонників, 7 загиблих військовослужбовців – випускники академії. Серед них Павло Дияк, який не задуючись, пішов у числі перших на захист нашого кордону, коли почалася російська агресія. Але, на жаль, 12 липня минулого року він загинув у результаті підриву фугаса. Світла пам'ять Герою».

Нагадаємо, раніше ще одну меморіальну дошку Павлу Дияку встановили у Хмельницькому на території прикордонної академії.

На меморіальний мітинг прийшли небайдужі містяни.

Вшанували пам'ять Героя також представники місцевої влади.

Як знак поваги, до встановленого меморіалу люди несли квіти.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую