ye-logo.v1.2

Через терористичну загрозу прикордонники посилили охорону державних рубежів

Суспільство 1984
За словами Олега Шинкарука, ситуація на кордоні під контролем
За словами Олега Шинкарука, ситуація на кордоні під контролем. Фото: автора

Військовослужбовці вилучають незаконну зброю та набої на пунктах пропуску.

Бойовики не припиняють здійснювати обстріли та провокаційні дії стосовно прикордонників, які перебувають у зоні проведення АТО. Про це зазначив на прес-конференції ректор Національної академії Державної прикордонної служби Олег Шинкарук.

За його словами, прикордонники затримують осіб, причетних до незаконних громадських формувань та терористичних організацій. На контрольних постах вилучають набої, банківські картки, озброєння.

“Охорона державного кордону здійснюється у посиленому режимі. В авіаційних пунктах пропуску продовжуються заходи зі зменшення терористичних загроз на великих повітряних суднах. Посилено охорону україно-молдовського кордону, продовжується повітряне патрулювання на західній ділянці кордону вертольотами і літаками Повітряних Сил”, - сказав полковник Олег Шинкарук.

Як він відзначив, через заборону Росією перевезення турецьких вантажів відмічається накопичення вантажівок перед та між пунктами пропуску. Окрім того, прикордонники  затримують цілі партії контрабандних товарів та не дозволяють перетинати рубежі держави нелегальним мігрантам.

У прикордонній академії вийшли за рамки вищої освіти

“Щоденно ми морніторимо, вивчаємо ситуацію на кордоні, й вся ця аналітика впроваджується в навчальний процес. Ми постійно адаптуємо навчальні патеріали до діяльності Держприкордонслужби”, - наголосив ректор вишу.

У Національній академії готують для зони проведення АТО фахівців з розмінування, механіків-водіїв БТР, спеціалістів прикордонного  контролю, начальників відділень розвідки. Препідготовку у стінах закладу пройшли понад дві тисячі офіцерів та військовослужбовців сержантського і старшинського складу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую