ye-logo.v1.2

Про безробіття і знову про прокуратуру

Суспільство 1259

Говорили народні обранці на сесії обласної ради

Чергова сесія обласної ради була відносно спокійною. Депутати заслухали звіти обласної державної адміністрації та прийняли кілька програм. Ми обрали для оприлюднення декілька найцікавіших моментів.

Іван Рудик «наїхав» на митницю
Про це депутат заявив на черговій сесії обласної ради. Зокрема, він просив керівників області «покинути гнилі компроміси» і закликати до відповіді ту ж саму прокуратуру. Інакше – «зберу тисячу людей і повезу їх у Київ, до Генеральної прокуратури. Будемо вимагати, щоб її працівники перевірили роботу Хмельницької обласної прокуратури та прокуратури Хмельницького району».
Іван Рудик також вимагав розібратися, чому погано працює Хмельницька митниця. Підкреслив, що навіть київське відомство називає її діяльність незадовільною. «Коли ми вже будемо ставити на посади людей, котрі працюватимуть, а не в носі колупатимуться», – запитував депутат.

200 000 працюючих – в тіні
«Ви кажете, що працевлаштували минулого року сто тисяч подолян. А я цього не відчуваю, зокрема, по пенсійних надходженнях», - прокоментувала звіт обласного центру зайнятості депутат та голова Пенсійного фонду у Хмельницькій області Ольга Заярнюк. «У нас і так понад 200 тисяч працюючих – в тіні. Середня зарплата по Україні – 1500 гривень, а на Хмельниччині – 1100. Пенсії також на понад сто гривень менші, ніж в середньому у державі», – продовжила Ольга Сергіївна. – Треба всім разом братися за роботу, бо ситуація критична!».

Хмельницький виросте
На 681 гектар, якщо прохання обласної ради вдовільнить Верховна Рада. Туди направлене клопотання про включення до території обласного центру приміських земель Грузевицької, Давидковецької, Копистинської, Олешинської, Розсошанської та Стуфчинецької сільських рад. Тоді загальна площа Хмельницького становитиме 9305 гектарів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую