ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

У Хмельницькому засяяла головна ялинка і відкрив гостину Святий Миколай

Суспільство 4210

Сотні дорослих і дітей прийшли подивитися, як запалили вогні на новорічній красуні.

У День Святого Миколая в Хмельницькому урочисто засвітили головну ялинку. На майданчику біля кінотеатру імені Т.Шевченка встановили сцену, де виступали танцювальні та співочі колективи міста, вітали хмельничан з прийдешніми святами представники влади. Святий Миколай побажав усім хмельничанам миру і допоміг засвітити вогники на ялинці.

«Сьогодні велике українське свято, якого ми чекаємо з нетерпінням і хочемо з дитячих років, щоб Святий Миколай приніс нам не різочку, а подарунки. Думаю, діти саме подарунки побачили сьогодні, а ми, дорослі, маємо можливість попросити Святого Миколая перемоги для української держави у війні за незалежність. Я хочу, аби ми, святкуючи, пам’ятали тих, хто віддав життя заради України, і хто зараз в окопах виборює нашу свободу. Хочу, щоб у наступному році вже закінчилась війна, і ми щоденно могли будувати державу, розбудовувати Хмельницький», - сказав міський голова Олександр Симчишин.

Незважаючи на те, що снігу досі немає, настрій у містян святковий та піднесений. Після того, як ошатна красуня засяяла різнокольоровими вогниками, розпочався концерт за участю мистецьких колективів міста, а Святий Миколай відкрив гостину, на яку чекатиме аж до 19 січня 2016 року щоденно з 16.00 до 19.00, у вихідні та святкові дні - з 14.00 до 18.00 години.

На свято прийшли сотні дорослих і дітей

Для хмельничан виступали мистецькі колективи міста

Справжня зима була на сцені біля ялинки

Ялинку допомагав відкрити Святий Миколай

Міський голова побажав миру у наступному році

Ялинка засвітила вогні під оплески дітей
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую