ye-logo.v1.2

У Заслучному створено першу на Красилівщині міжгосподарську пожежну команду

Суспільство 1493

Десять населених пунктів, що розташовані на території Заслучненської, Глібківської та Великозозулинецької сільських рад, обслуговуватимуть вогнеборці першої міжгосподарської пожежної команди, яка днями почала функціонувати на Красилівщині. Дислокується вона у селі Заслучне.
– Створити такий підрозділ спонукав той факт, що після розпаду сільськогосподарських підприємств в окремих селах району техніка та приміщення пожежно-сторожової охорони, передані на баланс сільських рад, через відсутність належного фінансування не використовувалися. Професійні пожежники з райцентру, здолавши чималу відстань, не завжди встигали запобігти лиху. Як наслідок, збитки від пожеж були дуже великими, - каже начальник підпорядкованої державної пожежної частини № 3 Красилова Сергій Заруденський.
На функціонування міжгосподарської пожежної команди в рік потрібно близько ста двадцяти тисяч гривень. Левову частку затрат розподілили між собою на дольовій участі керівники новостворених агроформувань, які взяли в селян в оренду земельні та майнові паї. Значну допомогу виділено з районного бюджету.
У наступному році аналогічну міжгосподарську професійну команду планується створити в селі Кременчуки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую