ye-logo.v1.2

Ростислав Цибух: «В ефективності біорезонансної діагностики переконався на собі»

Суспільство 3376

Метод біорезонансної діагностики не завжди позитивно сприймається представниками традиційної медицини. Свого часу так думав і лікар-тера

Метод біорезонансної діагностики не завжди позитивно сприймається представниками традиційної медицини. Свого часу так думав і лікар-терапевт Красилівської районної поліклініки Ростислав Цибух, за плечима якого більше тридцяти років медичної практики. А нещодавно він сам почав займатися біорезонансним дослідженням організму.
– Ростиславе Пилиповичу, що Вас спонукало паралельно з основною роботою освоїти метод біорезонансної діагностики?
– Життя змусило. Після похоронів близької людини пережив сильний нервовий стрес, у результаті якого в мене порушився ритм серця. Неодноразово звертався по допомогу до медиків з Хмельницького і Києва, тричі проходив ультразвукове дослідження, проте безрезультатно. І лише коли пройшов біорезонансну діагностику в одній із столичних клінік, побачив, у якій ділянці серця порушення. Після п’яти місяців успішного лікування ритм серця майже нормалізувався. Переконавшись на власному здоров’ї, вирішив займатися біорезонансною діагностикою організму.
– У чому полягає специфіка програм біорезонансного дослідження організму, які ви використовуєте?
– Наша програма розроблена Першою Московською медичною академією, інститутом космічної медицини і Омським інститутом психофізики. Свого часу вона застосовувалася в центрі підготовки космонавтів. А коли СРСР розпався, стала доступною й для пересічних громадян.
Ця програма досить об’ємна. За допомогою електродів зчитується інформація зі стоп, долонь і лобової частини черепа людини. Процес триває до півтори години. Працюємо у декількох підпрограмах, серед яких, зокрема, паразитарна та паразитарно-сигментарна. Є й спеціальна програма, за допомогою якої можемо бачити біополе людини і навіть захисну оболонку (ауру).
– Знімаючи з людини інформацію, втручаєтеся в її організм, енергетичне та інформаційне поле.
– Я б не сказав, що це втручання. Просто зчитування інформації, а втручаються гіпнотизери, екстрасенси. Через електроди від комп’ютера йде навантаження на клітини мікрострумом. А, як відомо, хвороби, здебільшого, проявляються саме при навантаженні.
– Чи небезпечне воно?
– Повністю безпечне, тому що дозоване. Для кожної людини йде індивідуальне навантаження, яке визначається комп’ютерною програмою. Враховуються такі параметри, як вік, стать, зріст, вага, артеріальний тиск, температура тіла.
– То тепер уже не варто здавати аналізи, проходити УЗД та інші методи дослідження традиційної медицини?
– Цей вид діагностики проводиться для того, щоб ми бачили організм в цілому. Але це не панацея. Це дорога, якою практикуючий лікар повинен орієнтуватися у точнішому встановленні діагнозу. В жодному разі не виключається проходження УЗД, біохімічних аналізів тощо.
За допомогою біорезонансної діагностики визначаємо не просто хвору ділянку організму, а першопричину захворювання.
– Наскільки точний біорезонансний діагноз?
– Десь на 95-98 відсотків. Для точнішого встановлення діагнозу потрібні фахівці вузької спеціалізації.
– Чи можна за допомогою цього методу проводити лікування?
– Звичайно, але для цього треба відкривати лікувально-діагностичний центр з умовами денного стаціонару.
– То виходить, що можна відмовитися від традиційних медикаментів?
– Усе залежить від діагнозу. Для того, щоб вилікувати людину, потрібно виключити інтервенцію в її біополе, позбавитися від паразитів та інфекцій, позбутися проблем з хребтом, підвищити імунітет і налагодити правильне харчування, яке я практикую відповідно до рекомендацій американських вчених у залежності від групи крові. Коли ми виконаємо мінімум цих п’ять пунктів, людський організм сам себе відновить. Після курсу лікування обов’язково проводимо контроль. І коли ще залишилися якісь проблеми, потрібно над якимось конкретним органом попрацювати, тоді застосовуємо і медикаментозні засоби, і трави, і народну медицину.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую