ye-logo.v1.2

У черзі на дитсадок - понад триста дітей

Суспільство 1061

Більше трьохсот жінок Красилова, які мають дітей віком від трьох до шести років, змушені сидіти дома без роботи або ж віддати своїх малюків на виховання бабусь та дідусів тому, що дитячі садочки переповнені. Із десяти дошкільних закладів, які свого часу діяли у місті, нині працює лише чотири. Через фінансову скруту позакривалися відомчі дитячі садочки машинобудівного, агрегатного, цукрового заводів, пересувної механізованої колони №36, управління магістральних газопроводів та інших підприємств і організацій. Відтак проблеми дошкільного виховання повністю лягли на плечі міського бюджету, який і так потерпає від надмірного числа видатків.
За словами першого заступника Красилівського міського голови Ніли Островської, аби повністю вирішити проблеми дошкільної освіти, потрібно відкрити хоча б ще один дитсадок. Але оскільки для міської казни це не під силу, то найближчим часом планується створити додатково дві групи, на повноцінне функціонування яких з вересня до кінця року потрібно триста тисяч гривень. Депутати міськради сподіваються на підтримку та розуміння у вирішенні цього питання з боку своїх колег із районної ради.
Водночас уже виготовлено проектну документацію на реконструкцію дитсадка №1. Міськвиконкомівці очікують, що на її проведення буде виділено субвенцію з державного бюджету. А поки що змушені терпляче пояснювати батькам, чому немає можливості влаштувати їх малюків у дитсадок.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую