ye-logo.v1.2

Новосілля у Кузьминській школі-довгобуді

Суспільство 1090

Святкували на Красилівщині 19 січня

Близько двадцяти років тривало спорудження освітнього закладу. Спочатку фінансування проводило місцеве агроформування, а потім через нестачу коштів будівництво довелося припинити. Діти навчалися в п’яти різних приміщеннях, які були розкидані по всьому селу. Відстань між деякими сягала до двох кілометрів.
– З 1998 року спорудження навчального закладу було заморожене. Численні звернення керівництва району про виділення коштів на його добудову з обласного та державного бюджетів протягом тривалого часу не давали позитивних результатів. Ситуація зрушилася з місця лише після того, як депутати обласної ради, члени постійних комісій з питань науки, освіти й культури, молоді та спорту провели виїзне засідання в травні 2004 року і побачили недобудоване приміщення, в якому було виконано майже сімдесят відсотків будівельно-монтажних робіт, та пристосовані й аварійні класи, де навчалися школярі. І вже 19 січня 2005 року здали в експлуатацію першу чергу навчального закладу. Фінансування велося як з державного, так і з районного бюджету. Тепер Кузьминська школа – одна з кращих у нашому краї, – розповідає голова Красилівської районної ради Анатолій Оцалюк.
У новому корпусі є сучасні спортивний та актовий зали, їдальня на 120 місць, а також інформаційно-бібліотечний центр, де встановлено чотири комп’ютери з виходом до всесвітньої мережі Інтернет. Відтепер у школі працюватимуть різноманітні гуртки та спортивні секції, де учні себе зможуть самореалізовувати.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую