ye-logo.v1.2

Шеф-кухар з Хмельницького став нареченим у реаліті-шоу «4 весілля»

Суспільство 12643

Вже 15 березня можна подивитись, чи виграє він і його дружина подорож до Тунісу.

 У вівторок, 15 березня, о 22.00 годині в романтичному реаліті-шоу «4 весілля» на каналі 1+1 знову зіткнуться між собою чотири наречені, які прагнуть перемоги понад усе, і чотири жіночі характери. Хмельничанин Дмитро Гриценко став одним із наречених і сам відповідав за меню на весіллі, оскільки він - шеф-кухар "Кондитерської лавки".

Телеглядачі побувають на вишуканій церемонії одруження в Хмельницькому, яка відбулася на березі річки і «переросла» у велике гуляння, де разом з молодятами та гостями танцювали міми, українські козаки і навіть арабський шейх.

«4 весілля» побуває і на грандіозному весіллі в Полтаві, де будуть неперевершені українські галушки, без яких не проходить жодне свято в Центральній Україні, а також видовищне фаєр-шоу у супроводі барабанів.

Конкуренцію нареченим з Полтави та Хмельницького складе дівчина з міста Чернівці, яка вирішила оформити своє весілля у кольорі пристрасті - червоному. «Родзинкою» її весілля стала італійська кухня.

Наречена з Києва, чиє весілля телеглядачі також побачать наступного вівторка, здивувала гостей, одягнувши одночасно дві фати. Довжина однієї з них склала цілих 2,5 метра.

Фото з Фейсбуку. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую